SEAT

Kuidas SEAT võimalikuks koroona teiseks laineks valmistub?

Foto:SEAT.

Hispaania autotootja SEAT juhtivkomitee tegi sel nädalal tähtsa otsuse, millega kindlustatakse kõikidele töötajatele suvepuhkuste järel ohutu töökeskkond. Kuna ennustatav koroonaviiruse teine laine võib meie poole teel olla, kavatseb SEAT oma töötajate tervist kaitsta.

Esmalt tehakse enam kui 15 000 tehasetöötajale uued PCR testid, mis aitavad diagnoosida SARS-CoV-2 viiruse olemasolu. Seejärel hakatakse testima tuhandeid teistel aladel tegutsevaid SEATi töötajaid.

Lisaks on SEAT pakkunud juba aastaid kõikidele oma alluvatele võimalust saada tasuta gripivaktsiini. Tänavu on võimalik seda teha septembris.

Tehaseliinidel jätkuvad varasemalt paikasätitud protokollid, mis praeguse kogemuse põhjal on efektiivselt toiminud.

Nimelt jagatakse iga päev töötajatele uued näomaskid, kõik tööpositsioonid peavad hoidma vähemalt pooleteisemeetrist distantsi ning tehasesse sisenedes kontrollitakse kõigi kehatemperatuuri termokaameratega.

Töötajad varustatakse ka desovahendiga ning nad saavad endale nutitelefonid, kuhu on installeeritud koroonaviiruse sümptomeid selgitav rakendus. Kui kellelgi peaks tekkima enda tervise osas kahtlus, suunab SEAT ta kohe pädeva meditsiinitöötaja poole.

SEAT avas oma tehased uute ohutusprotokollidega pärast mõningast pausi selle aasta 27. aprillil.

Märksõnad: , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.