SEAT/CUPRA

Kuidas SEATi uus mobiilrakendus autojuhi elu lihtsamaks teeb?

Foto:SEAT.

Uus SEAT Leon on Hispaania brändi esimene kõige suurema ühenduvusvõimega sõiduk, mis aitab inimestele pidevalt digitaalse maailmaga kursis olla.

Üheks peamiseks teguriks sealjuures on rakendus nimega SEAT Connect, mis on justkui iga autojuhi asendamatu abimees taskus.

Mida rakendus endast kujutab?

SEAT Connecti on võimalik allalaadida kõikvõimalikesse nutiseadmetesse ning selle eesmärgiks on anda autoomanikule ligipääs sõiduki andmetele, muutmaks üldist kogemust turvalisemaks ja paremaks.

Rakenduse kaudu saab jälgida sõiduinformatsiooni, parkimisasetust, sõiduki seisukorda ning näiteks nii välis-kui sisetulede põlemist.

Ohutusmoodulite hulka kuuluvad vargusalarm, ukselukustaja, kaudne signaali laskmine ning kiirusepiiraja, mida saab kasutada autot võõrastesse kätesse laenates.

Hübriididele on saadaval lisalahendused

Pistikhübriididele on rakenduses lisatud veel lahendus, kus saab laadimisprotsessi e-Manageri nimelise lahendusega jälgida ning käivitada-lõpetada.

SEAT Connect näitab ära ka online-liiklusinformatsiooni, mis hõlmab endas näiteks bensiinijaamade hindu, lahtiolekuaegu ning reisiplaneerijat. Rakendust saab ühendada ka digiraadioga, mis annab sõitjale võimalusele kuulata ükskõik mis raadiot ükskõik mis riigist.

Hädaolukorra puhul saadab rakendus päästeteenuse osutajatele vajalikku informatsiooni, nagu näiteks auto värv, number või positsioon.

Märksõnad: , ,
Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.