SEAT/CUPRA

Millised digilahendused uut SEAT Leoni saadavad?

Foto:SEAT.

Hiljuti rääkisime põgusalt uuest SEAT Connect rakendusest, mis annab auto omamiskogemusele hoopis uue väljundi ja vaatevinkli. Lisaks sellele pakub uus Leon aga veelgi enam põnevaid digitaalseid lahendusi.

Uus SEAT Digital Cockpit

Uus SEAT Leon saab endaga kaasa digitaalse kokpiti, mis toob endas kokku kõrge resolutsiooniga 10,25” näidikuploki ning keskkonsoolis uuendatud infosüsteemi.

Infotulva saab kontrollida rooli küljes asuva rulliknupuga, mis annab juhile võimaluse valida kolme erineva suunitlusega displei vahel. Valikus on nii klassikaline, digitaalne kui ka dünaamiline variant.

Klassikaline sisaldab endas analoog-kellade stiilis näidikuid, digitaalne toob silme ette detailse navigeerimiskaardi ning dünaamiline näitab juhile tema soovitud tähtsat informatsiooni, mida saab ka kohandada.

Auto on eluea lõpuni kõigega ühenduses

Full Link süsteem lubab kasutajatel ühendada oma nutiseade autoga, olenemata sellest mis tüüpi seadet nad kasutavad. Saadaval on nii Apple CarPlay (nii Bluetooth kui WLAN) kui ka Android Auto (juhtmega).

Nii on võimalik hõlpsalt autosse tuua oma kontaktidenimistu, muusika ning kaardisüsteemid, mis on ligipääsetavad suurelt ja mugavalt ekraanilt.

Kuigi seda saab kasutada ka SEAT Connect rakendusega, on Leoni infolusti paigaldatud online-raadio, mis lubab kuulata ükskõik mis raadiot ükskõik mis riigist.

Viimaks on Leonil ka uued USB Type C laadimisavad, mis lubavad kiiremat laadimisaega ning kiirendavad andmevahetust. Autosse paigaldatakse neid kokku neli tükki.

Märksõnad: , ,
Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.