SEAT/CUPRA

Saa tuttavaks: Selline näeb välja CUPRA uus peakontor

Fotod: SEAT.

Disainile, sportlikkusele, unikaalsusele ja innovatsioonile pühendunud brändi ruumid ei saa mõistagi igavad ja tavapärased olla. Seetõttu on Cupra ehitanud uue peakontori, mis peegeldab brändi põhimõtteid – Cupra Garage.

Cupra sünnist on möödas kaks aastat ning selle filosoofia ja väärtused püsivad täpselt samadena nagu alustades: endast märk maha jätta. Uue peakontoriga on just seda tehtud: 2400-ruutmeetrine kahekorruseline hoone meenutab disainilt võidusõiduraja paddock’it ehk hoonet, kus võistluste ajal autod ja meeskonnad paiknevad.

Tänu uutele hoonetele sai Cupra ka oma töötajate arvu 200 inimeseni kasvatada. Tulevikuks valmis olemiseks on hoone varustatud ka 12 elektriautode laadimispunktiga.

Innovaatiline disain ei piirdu Cupra puhul mõistagi ainult autodega, samu põhimõtteid on kasutatud ka hoone rajamisel. Uus peakontor on nn öko-efektiivne, mis tähendab, et maja valgus ja temperatuur on automaatselt vastavalt ilmastikule reguleeritud. Samuti on hoone ehitamisel kasutatud jätkusuutlike materjale.

Cupra autod saavad alguse võidusõidurajalt, kuid neid arendatakse igapäevaseks kasutamiseks. Täpselt sama on lugu ka uue peakontori hoonetega, kus on olemas kontorid müügi- ja finantsosakondade jaoks, võidusõidu- ja seeriamudelite arenduse ruumid ning alad esitluste jaoks.

Uues hoones hakatakse ehitama ka Cupra Leon Competicionit ja samuti toimub seal Cupra elektrilise touring-mudeli e-Raceri arendus.

Cupra hoone avatakse ametlikult 20. veebruaril koos uue Cupra Leon perekonna ülemaailmse debüüdiga.

Märksõnad: , ,
Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.