SEAT

SEAT avas eeltellimise uue Leon Competición võidusõiduauto jaoks

Foto:Cupra

SEATi tütarbränd Cupra tegi autospordimaailmas taaskord innovaatilise lükke ning lõi eraldi platvormi uue SEAT Leoni turismiauto tellimiseks.

Kliendid saavad nüüdsest Cupra Leon Competición mudelit tellida uuelt leheküljelt, esimesed autod pannakse teele järgmise aasta aprillist.

Uus turismiauto baseerub täielikult järgmise põlvkonna Cupra Leoni peal, mida näidatakse maailmale esmalt järgmise aasta jaanuaris. Tehnoloogiliste uuenduste hulka kuuluvad innovaatilised aerodünaamilised lahendused, kineetiline-geomeetriline veermik ning veelgi enamatest kergmaterjalidest koostatud osad.

Sõiduki südameks on kaheliitrine turbomootor, mille võimsust on võrreldes eelmisega oluliselt tõstetud ning mis loob koostöös kogu muu autoga robustse ning laialdaselt ümberehitatava võidusõiduauto.

Cupra Leon Competicióni eeltellimine annab klientidele uue väljavaate võidusõidumaailma sisenemiseks ning sümboliseerib täielikult brändi etteseatud väärtusi. Uue TCR arendustöö sai alguse eelmisel oktoobril ning läbib Hispaanias, Portugalis ning Itaalias veel viimaseid katsetusi.

Cupral on võidusõidus pikk ajalugu, olles osalenud enam kui sadadel võidusõitudel, meistrivõistlustel ning sarjades, kus on kokku saadud 70 võitu. Leon Competición tuleb sarnaselt tavamudeliga rahva ette 2020. aasta alguses.

Märksõnad: , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil Autotundi teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan saadet Kuulan Autotundi

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.