SEAT

SEAT ületas juba teist aastat järjest oma seniseid müügirekordeid

SEATil on taas põhjust tähistada, sest juba teist aastat purustas Hispaania autotootja senise suurima müügirekordi. Alates lõppeva aasta jaanuarist kuni mullu novembrini müüdi kokku 542 800 autot, mida oli 10,3% rohkem kui eelmisel aastal. Kuigi aasta lõpuni on veel pool kuud jäänud, sai müügikvoot SEATi jaoks täidetud.

Novembris püstitati ka kuupõhine müügirekord, nimelt said õnnelikud kliendid kätte 44 100 autot, mida oli 1,9% rohkem kui kunagi varem. Suur roll on mängida ka CUPRA brändi turuletoomisel, nende sõidukeid on tänavu müüdud juba 22 800 autot.

Müügikvoot täideti riigipõhiselt ka Saksamaal, Ühendkuningriigis, Austrias, Šveitsis, Israelis ning Taanis. SEATi põhiturg asubki just Saksamaal, kus müüdi 125 700 masinat. Inglismaal läks kaubaks 65 100 sõidukit, Austrias 19 200, Šveitsis 12 000 ning ülejäänud nimetatud riikides jäi kvoot alla 10 000 auto.

Koduturul Hispaanias olid müüginumbrid eelmise aastaga võrreldes stabiilsed, naaberriikide puhul oli müügiedu suurenemist märgata Itaalias ja Prantsusmaal.

Märksõnad: , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.