SEAT

Seati innovatsioonipäeval tähistati uuendusi ja heideti pilk tulevikku

Fotod: Seat.

Seat tähistas tänavu oma Martorelli peakontoris esimest korda Innovatsiooni päeva. Tegu on inspireeriva üritusega, kus tunnustatakse ja julgustatakse innovatsioonil põhinevat mõtteviisi ja töökultuuri firma töötajate seas.

Üritusel esitleti 20 innovatsiooniprojekti, mida aasta jooksul arendati ning mis kõik olid seotud uute transpordilahenduste, Tööstus 4.0 ja uute ärimudelitega.

Üle 15 000 töötajale suunatud üritusega andis Seat selge sõnumi sellest, kuidas innovaatilised projektid ellu viiakse, alates hetkest kui keegi ideega lagedale tuleb kuni selle käiku laskmiseni, eesmärgiga muidugi kõiki osalisi motiveerida. Kuulda sai oma ala ekspertide inspireerivaid kõnesid ja kõikidel töötajatel oli võimalus läbi digitaalse platvormi oma ideid jagada.

Erinevaid projekte arendanud meeskondade tulemusi hindas spetsiaalne žürii, kuhu kuulusid Seati töötajad mitmetest eri valdkondadest. Otsuse langetamisel lähtuti idee uuendusmeelsusest ja sellest, kuidas see klientidele, firmale ja laiemale turule väärtust võiks tuua.

Võiduprojektide seas on “Click, Click & Go” – Norras kasutusel olev e-kaubanduse teenus, mille eesmärgiks on teha auto ostmine digitaalselt võimalikult lihtsaks ja 24/7 kättesaadavaks; ByBus vajaduspõhine bussiteenus, eesmärgiga vähendada Seati Martorelli tehastes autode kasutamist ja suurendada sisetransporti; Smart Seat Heating ennetav temperatuurisüsteem, mis on ka patenteeritud; ning viimasena uus logistikakeskus, mis ühendab omavahel kõik tootmisahela erinevad lülid ja annab sellega parema ülevaate ja läbipaistvuse autotööstuse logistilisele poolele.

Žürii poolt võitjateks kuulutatud projektide autorid said tänutäheks Innovatsioonipassi, mille raames saavad nad külastada 4FYN üritust (MWC), Smart City Congressi ja Silicon Valley tuuri.

Kõikidel ürituse külastajatel oli võimalus näha osalenud projektide demonstratsioone, sealhulgas mitmete hiljutiste initsiatiivide eelnäitusi, näiteks droonisimulatsioone. Samuti kutsuti inimesi külastama 10-minutilisi vestlussprinte, kus kõige uuendusmeelsemate projektide autorid oma ideid selgitasid.

Märksõnad: , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil Autotundi teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan saadet Kuulan Autotundi

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.