SEAT

SEATi töötajad saavad tänavu aprillis rekordilise boonustasu

Foto: SEAT.

SEATi töötajad saavad tänavu aprillis rekordilise boonuse – 1550 eurot – mida on pea poole (45,1%) rohkem niigi eduka 2018. aastaga võrreldes. Boonust maksab firma töötajatele neljandat aastat järjest, peale 2016. aastal kollektiivlepingu sõlmimist.

Boonust makstakse vastavalt ettevõtte aasta tulemustele ning kokku on SEAT igale töötajale maksnud boonust pea 4000 eurot. Tänavune ehk tegelikult 2019. aasta boonustasu on SEATi ajaloo suurim ning tegelikult isegi 250 euro võrra kõrgem kui toonases lepingus kokkulepitud maksimumsumma.

SEATi personalivaldkonna asepresident Xavier Ros tõi välja, et „2019. aasta oli jällegi SEATi jaoks rekordiline aasta tänu spetsialistidele, kellest meie ettevõte koosneb. See ajalooline kasumiga seotud boonus on meie viis tunnistamaks kõigi pühendumust ja panust, mille tulemusena saavutati eelmisel aastal keerulises olukorras suurepäraseid tulemusi. ”

COVID-19 põhjustatud erakorralise olukorra tagajärjel leppis SEAT esmaspäeval kokku meetmepaketi, sealhulgas vääramatu jõu tõttu ajutise tööhõive kohandamise kava, mida kohaldatakse ainult nende isikute suhtes, kes peavad COVID-i tõttu oma töö katkestama.

Lisaks täiendab SEAT töötushüvitisi kuni 80% saavutatud summast, lisades palga- ja pensionisätted, mis on korrutatud 14-ga ja jagatud 12-ga.

Märksõnad: , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil Autotundi teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan saadet Kuulan Autotundi

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.