SEAT

SEATi uus elektrimopeed muudab linnas liiklemise lihtsamaks

Foto: SEAT
SEAT panustab linnatranspordi edendamisse peatselt avalikustatava mopeediga eScooter, mis töötab 100% elektri pealt ning on võrdeline kuni 125 cm3 traditsioonilise mootorrattaga.
Jätkusuutlikus on mobiilsuse võtmesõna

eScooter saab olema osa firma uuest mobiilsusstrateegiast, mis keskendub linnadele jätkusuutlike transpordivõimaluste pakkumisele. 

SEAT’i presidendi Luca de Meo sõnul on linnade hoogne kasv muutnud efektiivse mobiilsuse tõsiseks väljakutseks, mistõttu soovib firma nüüdsest aidata kaasa ka mikromobiilsusele.

Barcelona on Euroopa kõige mootorrattarohkem linn ning omab pikka kaherattaliste traditsiooni, mistõttu esitletakse mopeedi esmakordselt 19. novembril just seal.

Rohkemat kui lihtsalt autod

SEAT ei planeeri tulevikus piirduda vaid sõidukite tootmisega, vaid soovib ennast efektiivselt jaotada üle kogu tulevikumobiilsuse mõiste. Näiteks pakub firma juba Respiro nimelist sõidujagamist teenust ning müüb eXS KickScooter elektritõukeratast.

SEAT Minmó. Foto: SEAT

Lisaks elektrimopeedile tutvustas Hispaania autotootja ka SEAT Minimó kontseptautot, mis kombineerib auto ja mootorratta parimad omadused ühte, luues ideaalse liikumisplatvormi tuleviku linnade jaoks.

SEAT. See on täpne saksa kvaliteet ja kirglik hispaania disain. Aitame Sul SEATi kohta rohkem teada saada.

Märksõnad: , ,

Üleskutse

Aita meil Autotundi teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan saadet Kuulan Autotundi

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.