SEAT/CUPRA

Vaata, millisel lustakal moel SEATi insener kodus aega sisustas

Foto: YouTube/SEAT.

Koroonaviiruse tõttu kehtestatud karantiini tõttu on kodus püsimine igapäevane võitlus igavusega. SEATi mehaanikainsener Philipp Klein Herrero teab seda väga hästi.

Autode, fotograafia ja suusatamise huvilisele mehele tuli teade karantiini kehtestamisest samal päeval, mil ta perega suusareisile minna plaanis. Selle asemel, et veel viimasel hetkel võimalust kasutada ja kodust lahkuda, jälgis ta aga reegleid ja jättis reisi katki.

“Ma oleksin sellele bussile veel jõudnud, kuid kui nägin, et olukord muutub aina keerulisemaks, otsustasin koju jääda.”

Kuid Philipp ei lasknud olukorral enda entusiasmi suusatamise vastu mõjutada, isegi kui seda tuli teha nelja seina vahel. Kuue tunniga filmis ja monteeris mees kokku stop-motion video, mis on praeguseks YouTube’is ligi pool miljonit vaatamist kogunud.

Philippi video on hea näide sellest, et loo jutustamiseks piisab vaid 57-st sekundist: me näeme meest elutoas magamiskotis ärkamas, seejärel linadest ehitatud mäkke ronimas ja lõpus sealt suuskadel alla kihutamas. Seda kõike laest filmituna.

Kuigi mees ei saanud lõpuks suusareisile minna, mille jaoks ta aasta aega kogunud oli, leidis ta ikkagi võimaluse olukorrast kasu lõigata ja lõbusalt aega sisustada.

Kordagi mõtlemata, et ta oma videoga sellise reaktsiooni tekitaks, on Philippil sõnum neile, kellel on nendel päevadel igav: “See karantiin paneb meid kõiki proovile, seepärast julgustan kõiki mõtlema oma unistustele ja kirgedele ning leidma viise lõõgastumiseks. et see oleks paremini talutav.”

Märksõnad: , ,
Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.