SEAT

Video: Tuttuus SEAT Tarraco tuleb toime ka karmimal maastikul

Kuigi tänapäeva linnamaasturid liiguvad valdavalt asfalt- ja vahel ka kruusateedel, tunneb SEAT Tarraco ennast mugavalt ka karmimal maastikul.

Peatselt debüteeriv SEAT Tarraco 7-kohaline linnamaastur on läbinud nüüd ka korraliku maastikutesti. Suurim maastur SEATi mudelivalikus on ruumikas ja rooli taga ka dünaamiline ja turvatunnet tekitav.

Pärast erinevaid teste mühklikul, kivisel ja tolmusel maastikul on SEATi insenerid kindlad, et Tarraco tuleb toime ka võrdlemisi karmide tingimustega. Kuni 70% suuruste kalletega saab maastur kenasti hakkama, kui näiteks mööda järska kallakut alla liikudes suudab sõiduki nelikvedu ise pidurdada, et kulgemist kontrolli all hoida.

Ekstreemsemates kallakutega kurvides on Tarraco stabiilne ja turvaline. Üks kahest uuest juhiabist on Tarracol ka roll-over assist. Kui halvimal juhul keerab Tarraco juhtumisi külje või katuse peale avatakse automaatselt kõik uksed, seisatakse mootor ja saadetakse hädaabikõne häirekeskusesse.

Sõidurežiimidest on saadaval kuni kuus erinevat valikut. Erinevad režiimid muudavad vedrustust, gaasi tunnetust ja näiteks ka rooli raskust. Tänu dünaamiliselt muutuvale vedrustussüsteemile saab Tarracot kasutada nii känulistel teedel, tolmustel ja karmimatel kruusateedel kui ka rahulikult mööda linna liigeldes.

Rohkem detaile peatselt saabuvast Tarracost avaldatakse 18. septembril, mil toimub SEATi mudelivalikus kolmanda linnamaasturi debüüt.

Vaata videot Tarraco maastiku testist siit:

SEAT. See on täpne saksa kvaliteet ja kirglik hispaania disain. Aitame Sul SEATi kohta rohkem teada saada.

Märksõnad: , ,

Üleskutse

Aita meil Autotundi teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan saadet Kuulan Autotundi

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.