Elektriautod

Ameeriklane sõitis Porsche Taycan Turboga järjest 18 000 km

Rubriiki toetab

100% elektriline
Peugeot e-208 peagi siin
Vaata www.peugeot.ee

Saad uue Porsche ja paned selle garaaži investeeringuna seisma? Ilmselt mitte, aga ameeriklane Don Louv läks täiesti teises suunas, kirjutab InsideEVs.

Algselt palju lühema sõiduna alanud reis läbis terve Ameerika ning jupi Kanadatki ja tulemuseks oli 17 700 kilomeetrit ehk 11 000 miili.

Don tegi keskmisel 8-10 tundi sõitu päevas (koos laadimistega) ja sai keskmiseks sõiduulatuseks kahe laadimise vahel 346 kilomeetrit. Sinna sisse kuulub ka üle 5000 km külmas ja lumistel teedel sõitmist. Üle 10-kraadises temperatuuris oli keskmine sõiduulatus kahe laadimise vahel 363 km.

Kui varem olid sellised üleriiklikud pikad sõidud Tesla omanike eralõbu, siis nüüd on laadimisvõrgustik järgi jõudnud ka teiste autode jaoks ning Don’i sõnul möödus sõit selles mõttes sündmustevaeselt.

Auto oli pikaks sõiduks väga mugav ja ühtegi tehnilist probleemi ei tekkinud. Korra külastas ta Kanadas ka Porsche esindust, et saada aru, kas mõnes laadijas tekkivad ühenduvusprobleemid on tingitud autost. Teeninduse otsus oli, et autol on kõik hästi ja viga ilmselt laadijates.

Vaata reisipilte siit ning Don mahutas 46-päevase reisi ka 1,5-tunnise time-laps videosse:

Märksõnad: , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil Autotundi teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan saadet Kuulan Autotundi

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.