Elektriautod

ELMO rendiautod lähevad üle minutipõhisele hinnale

Foto: Elmo rent Facebooki leht

Rubriiki toetab

Elektriautode lühirendifirma ELMO Rent muudab teenuse hinnaarvestuse alates 16. märtsist minutipõhiseks. Muudatus võimaldab pakkuda varasemast täpsemat ajaarvestust sõidukite kasutamise eest.

“Viimase aastaga oleme jõudnud oma autopargi kasvatamisega selleni, et on õige hetk üle minna globaalsele hinnastusmudelile ehk minutipõhisele hinnale,” selgitas ELMO Rent tegevjuht Enn Laansoo, Jr.

Minutipõhise hinnaarvestuse puhul tasub ELMO Rent klient sõiduki kasutamise eest täpselt nii palju, kui ta seda reaalselt kasutas. “Enam ei pea meie kliendid pead murdma selle üle, kuidas mitte tühja maksta ja rendiautos aega sisustada olukorras, kus vajalikud sõidud tehtud, kuid uus pooltund hakkas just käima,” märkis Laansoo, Jr.

Kolm erinevat hinnagruppi

Uue hinnakirja alusel maksab sõiduki lühirendi minut alates 0,08 eurost, millele lisandub iga läbitud kilomeetri eest 0,15 eurot.

Sõidukite rendi tunnihind algab 4,8 eurost, päevatasu 24 ja kuuhind alates 99 eurost. “Keskkonnasäästu ja mugavuse kõrval on hind klientide jaoks üks olulisemaid argumente. Oleme ELMO Rent valikus olevad autode mudelid jaganud kolme hinnagruppi, et kliendil oleks võimalik valida sõidukit nii hinna kui auto mudeli järgi.

Citybee puhul on kõige soodsam väike Fiat 500, mille minutihind on 0,15 eurot, tund 4,90 ja päev 22,90. Kilomeetritasu on 0,17 senti.

Uue hinnaarvestuse rakendamisega ja hiljutiste muudatustega ettevõtte autopargis ühtlustub kogu ELMO Rent hinnakiri, mis hakkab kehtima 16. märtsist.

ELMO Rent autopargis on üle 50 keskkonnasõbraliku sõiduki ja tänu elektriautode toetusele suureneb see lähikuudel veelgi. 2020. aasta eesmärk on kasvatada elektriseeritud autopark vähemalt 120 autoni.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.