Elektriautod

Elon Musk: magustoitu saab kõige lõpus

Tesla Cybertruck

Rubriiki toetab

Elon Musk käis hiljuti rääkimas koomik Joe Rogani saates, kus ta muuhulgas selgitas oma lapse X Æ A-12 nime hääldust, mida tuleks öelda X Ash Archangel. A-12 on viide luurelennukile A-12 Archangel, mis on Lockheed SR-71 luurelennuki eelkäija. Lapse ema on küll öelnud, et nime tuleks hääldada X A.I. ehk “ecks aye eye.” Aga see kõik võib olla avalikuse trollimine ja polegi tegelikult oluline.

Olulisem on aga see, mida vastas Musk Rogani küsimusele, et millal on võimalik osta Roadsterit. Vastuseks ütles Tesla juht, et Roadster on praeguses mudelirivis viimasel positsioonil, sest enne tuleb korralikult käima saada Model Y tootmine, teha valmis Saksamaa tehas ja viia tootmisesse ka Cybertruck.

“Enne kui magustoitu saab, tuleb kartulid ja salat ära süüa”. Kui varasemalt on öelnud Musk, et Roadster tuleb peale Model S uuendust (mis on plaanis 2020 teises pooles), siis nüüd on ilmselt selge, et enne 2022. aasta Roadsterit ei näe.

Lisaks on Musk kõvasti sõna võtnud ka karantiini ja tehaste sulgemise kohta, mis on tema sõnul põhiseadusevastased ja kui keegi need otsused kohtusse viiks, siis ilmselt oleks võit kindel. Samuti on ta viimastel päevadel ähvardanud oma tootmise Californiast ära viia, kui piirangud jätkuvad.

Märksõnad: , , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.