Elektriautod

Esimesed kliendid saavad Volkswagen ID.3 elektriauto kätte septembris, aga seal on üks konks

Rubriiki toetab

100% elektriline
Peugeot e-208 nüüd kohal!
Vaata www.peugeot.ee

Volkswagen ID.3 on margi jaoks üks tähtsamaid sõidukeid lähiaastatel ja seega on auto viibimine olnud pideva tähelepanu all. Nüüd andis Volkswagen lõpuks teada, millal hakatakse autosid tarnima.

Inimesed, kes on omale auto eeltellinud ja maksnud ära 1000-eurose deposiidi, saavad ostu lõpuni viia 17. juunist ja 1st Edition versiooni kätte septembri alguses, aga seal on üks “aga”. Nimelt ei ole selleks hetkeks Volkswagen kõiki tarkvaraprobleeme lahendanud ning autol puudub kättesaamise hetkel App Connect lahendus ja head-up display ehk esiklaasile sõiduinfo kuvamine.

Seda on üritatud panna eksklusiivsesse vormi, lisades esimese laine autode omanikud ID.3 1st Mover Club nime kandvasse klubisse, millega kaasnevad mitmed hüved, kaasa arvatud see, et need funktsioonid lisatakse tasuta natuke hiljem tarkvarauuendusega.

Nali on selles, et kes kauem ootavad ja on nõus oma auto aasta lõpus kätte saama, saavad juba need funktsioonid kohe ostes kaasa. Kes ei ole autot eeltellinud, nende jaoks avaneb ostuvõimalus ilmselt juuli keskel.

Igatahes on Volkswagen väga pühendunud oma elektriauto väljatoomisele ja kuigi see PR lahendus tundub natuke üle võlli, siis on positiivne, et firma püüab ikkagi autod klientideni viia. Lõppude lõpuks on võimalik mõned kuud ilma nende kahe funktsioonita hakkama saada küll. 1st Edition autosid on plaanis toota 30 000 ja väidetavalt on 10 000 neist juba valmis.

Märksõnad: , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.