Elektriautod

Hyundai SEVEN: eelvaade Ioniq elektriautode suurimale mudelile

Pildid: Hyundai

Rubriiki toetab

Hyundai plaanib Los Angeles’i autonäitusel esitleda uut SEVEN nimelist kontseptautot. Ideeauto näitab, mida võib oodata saabuvast Ioniq 5 suuremast vennast Ioniq 7’st.

Sarnaselt palju kiidetud Ioniq 5 elektriautoga, on ka suurem sõiduk ehitatud samale elektriauto e-GMP platformile, mida kasutavad nii Hyundai kui ka Kia. Hea uudis on ka see, et Hyundai plaanib iga Ioniq mudeli teha omanäoliseks, et vältida liialt sarnaseid ja korduma kippuvaid disaine.

Sellegipoolest on esimeste SEVEN piltide peal näha sarnaseid “piksel” LED esitulesid, mille sarnaseid oleme näinud ka Ioniq 5 elektriautol. Suurim uudis on aga interjöör. Lõuna-Korea autotootja üritab autos luua lounge’i atmosfääri, pakkudes seal võimalikult head ruumikust.

Muidugi on interjööris kasutatud palju loodussõbralikke ja taastöödeldud materjale. Siinkohal tasub siiski meelde tuletada, et tegemist on kontseptautoga ja interjööri disaineritel on antud kindlasti palju vabamad käed, kui päriselt tootmisse jõudva autoga, kuid oleks tore ju üllatuda.

Hyundai SEVEN ideeauto avaldatakse Los Angeles’i autonäitusel 17 novembril. Selleks ajaks jagab Hyundai loodetavasti ka auto tehnilisi detaile.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.