Elektriautod

Ideest reaalsuseks: Citroën paiskab müügile 50 unikaalset My Ami Buggy erimudelit

Fotod: Citroën

Rubriiki toetab

Vaid loetud kuud pärast My Ami Buggy Concept ideeauto esitlemist, toob Citroën mudeli piiratud koguses ka päriselt turule. Kõigest 50 autost koosnev seeria jõuab Citroëni Prantsusmaa veebilehel müügile 21. juunil.

Iga klient saab autot tellides endale unikaalse sõiduki, kuna iga eksemplari armatuurlaua paremale küljele paigaldatakse ühest viiekümneni nummerdatud tahvel kirjaga “My Ami Buggy Ultra Special Limited Edition”.

“Avalikkus reageeris My Ami Buggy Concepti esitlusele entusiastlikult ja paljud kliendid hakkasid selle kohta uurima. Täna on meil hea meel selle ideeauto olemus eksklusiivse My Ami Buggy eriseeriaga avalikkuse ette tuua ja Ami kohandamise võimalusi veelgi selgemalt maailmale näidata.

Usteta ja kabriolettkatusega My Ami Buggy võimaldab juhil ja kaasreisijatel end vabamalt tunda ja vaikset sõitu nautida,” ütles Citroëni strateegia- ja tootedirektor Laurence Hansen. Seiklushimuline välimus My Ami Pop ja Vibe mudeliversioonidelt tuttavate elementidega My Ami Buggy eriversioon kehastab endas seiklusvaimu ning täielikku vabadust näidata oma erilist stiili.

Buggy uus rohekas kerevärv harmoneerub Ami looduslähedase vaimuga. Buggy juures on kasutatud Pop ja Vibe versioonidelt tuttavaid eesmise ja tagumise kaitseraua tugevdusi, eesmist kaitserauda ennast ja selle viimistlusi, rattakoopaid, küljekarpe ja tagumist spoilerit, mis kõik annavad mudelile jõulisema välimuse.

Mustaks toonitud kaitseelemendid aitavad robustsust enam esile tõsta. Mustad elemendid on seejuures ka eriversiooni visuaalseks signatuuriks ja vastanduvad uuele rohekale värviskeemile. Tumedamate toonide kõrval lisavad erkkollased detailid annavad autole säravama ilme.

My Ami Buggyl on 14-tollised kuldsed veljed, mustade dekoratiivelementidega Sõiduki esiosa saab endale meelepärase sõnumiga isikupärastada, võimaldades klientidel My Ami Buggy veelgi omanäolisemaks muuta. Esiosa saab kaitsta spetsiaalse kattega, mis sobitub hästi uue kerevärviga.

Uste puudumine ja avatav katus võimaldavad juhil ja reisijal end tunda osana loodusest. Uksi asendavad hingedega metalltorud ja kabriolettkatus on valmistatud pehmest hallist materjalist, mis on inspireeritud Citroën 2CVst.

Katusekangas on kokku rullitav, suure tihedusega ning vee- ja UV-kindel, et juhti ja reisijaid päikese või halva ilma eest kaitsta. Katuse saab sõiduki külge mugavalt trukkidega kinnitada ja vajadusel kokku rullida ning istmete taha ära paigutada.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.