Elektriautod

Lamborghini elektrifitseeritud superautod hakkavad välja nägema nagu kosmoselaevad

Lamborghini Terzo Millennio kontseptauto.

Rubriiki toetab

Paljud autoentusiastid ei pruugi elektriautodest väga õhinal olla, kuid Itaalia superautode tootja usub, et teab, kuidas oma klientidele müüa: ulmeline disain. Intervjuus Autocariga kinnitas Lamborghini disaini osakonna juht Mitja Borket, et disaini osas tagasi ei hoita.

“Me kavatsema alati valmistada autosid, mis pakatavast emotsioonist,” sõnas Borket. “Need hakkavad alati välja nägema kui kosmoselaevad, olles alati inspireerivad ja olenemata jõuallika tehnoloogiast omavad autod alati heli ja emotsiooni, et juhiga side luua.”

Järgmisel aastal liigub Lamborghini täielikult hübriidjõuallikate valiku poole. Muidugi mida aeg edasi peab ka Itaalia mark lõpuks valmistama elektriautosid. Üks näide ekstreemsest disainist ja hübriidajamist on juba olemas Lamborghini Siani näol, mis on Aventadori baasil limiteeritud tootmisega superauto.

“Me elame kõik samal planeedil,” lisas Mitja Borket. Edasi liikudes jätkab Lamborghini arenemist nagu kõik teised autotootjad: “Me peame kasutama viimast tehnoloogiat ja alati on uus põlvkond ostjaid saabumas.”

Terzo Millennio kontseptauto jätkab Lamborghini 17-liikmelise disaini meeskonna inspireerimist. Borket lisas, et “näiteks auto summuti. Me saame seda kasutada disainis ja aerodünaamikas väga ägedal moel.”

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.