Skulptuur, mis viitab, et Lancia uus ajastu on saabumas

Fotod: Lancia

Rubriiki toetab

  • Enefit Volt – mugav laadimine kodus, tööl ja teel
  • Suurim laadimisvõrk ja nutikad lahendused
  • Uuri lähemalt!

Automaailmast peaaegu kadunud Lancia on lähiaastatel naasmas. Uus logo, uued mudelid ja vägagi ulmeline disainikontsept viivad Itaalia autotootja taas preemiummarkide sekka.

Üsna raske on uskuda, et Lancia tegelikult siiani toodab vaid ühte autot, milleks on Ypsilon luukpära. Kuigi viimastel aastatel on see eksisteerinud vaid Itaalia turul, on 2011. aastal tutvustatud auto siiani müügis. Õige varsti kavatseb Lancia teha aga täieliku restardi oma brändile ja tutvustada kolme uut elektriautot.

Lancia Ypsilon

Saabumas on nii uued Ypsilon ja Delta kui ka kolmas, veel nimetamata tippmudel. Saabuvate autode disaini osas on vihjeks vaid Lancia Pu+Ra Zero nimeline skulptuur. Disainikontsept esitleb uut autotootja disainikeelt nimega Pu+Ra, mis on sündinud sõnadest puhas (pure) ja radikaalne (radical).

Skulptuur näitab uut interpretatsiooni Lancia esivõrest, kannab uut Lancia logo ning omab pehmeid ning voolavaid jooni. Skulptuuri tagumine osa saab kaks rõngakujulist LED tagatuld, mis on inspireeritud Stratos sportautost ning mille sarnased peaksid tulema ka uue Ypsiloni tagatuled.

Kindlasti on vaja veel üle aasta oodata enne, kui päris autot näeme, sest Lancia lubadus mainitud kolme uue mudeli tutvustamiseks käib aastate 2024-2028 kohta. Loodetavasti suudetakse Lancia tõesti automaailma kaardile tagasi tuua.

 

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal reedel

Telli Autogeeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal reedel uudiskirja, kuhu on valitud Autogeeniuse nädala parimad lood, mida saad nädalavahetusel rahulikult lugeda.