Elektriautod

Tartu sai esimese elektriautode ülikiirlaadija

Rubriiki toetab

100% elektriline
Peugeot e-208 nüüd kohal!
Vaata www.peugeot.ee

Eesti suurim kütuste jaemüüja Olerex ja elektriautode laadimislahenduste pakkuja Enefit Volt avasid Tartus Olerexi Aardla tanklas esimese ülikiire laadimispunkti Lõuna-Eestis.

„Elektriautode tänastele omanikele tähendab ülikiirlaadija mugavust, tulevastele klientidele kindlustunnet ning meile järgmist etappi üha laienevas nn autoelektri müügis,“ märkis Olerexi sisseostu- ja logistikajuht Anton Šafrostin.

100 kilomeetrit vähem kui 10 minutiga

Olerexi Aardla tanklasse (Võru 176, Tartu) paigaldatud Enefit Volt ülikiirlaadijaga võib sõltuvalt autost laadida 100 kilomeetri jagu läbisõitu vähem kui kümne minutiga, muutes elektriauto kasutamise senisest lihtsamaks ja mugavamaks.

Eesti suurima kütuste jaemüüja Olerexi müügivõrku kuulub 98 täisteenindusjaama ning kiirtanklat üle Eesti. Olerex on tanklakettidest lisaks vedelkütustele ka suurim elektrimüüja, elektriautode laadimispunktid asuvad neljateistkümnes Olerexi teenindusjaamas üle Eesti.

Eesti suurimasse elektriautode kiirlaadimisvõrku Enefit Volt kuulub ligi 180 laadijat, millele aasta jooksul lisandub nii uusi laadimispunkte kui laadijaid. Enefit Volt võrgus saab laadida nii Euroopa (CCS) kui Jaapani (CHAdeMO) laadimisstandardiga sõidukeid, samuti kasutada universaalset Tüüp2 laadimist.

Märksõnad: , , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.