Elektriautod

Telkima elektrilise Taycaniga? Jah, Porsche pakub nüüd sellist seiklust

Fotod: Porsche

Rubriiki toetab

Porsche on aastaid nii oma klientidele kui ka lihtsalt brändi huvilistele pakkunud nii ringrajakogemusi kui ka autoreise eksootilisema ja reeglina mägise maastikuga sihtpunktides. Nüüd on sportlik vahetatud millegi lihtsama ja looduslähedasema vastu: telkimine

Täpsemalt siis Porsche katusel telkimine. Antud juhul pakub Porsche kolmepäevalisi reise kas Mustas metsas (Schwarzwald) või Reini jõe äärses ümbruskonnas veiniistanduste vahel. Mõlemad sihtkohad on Lõuna-Saksamaal.

Autoreisil osalejate käsutuses on Porsche Taycan Turbo S Cross Turismo. Peale käänuliste teede nautimise, mida võib Porsche autoreisilt oodata niikuinii, on palju rõhku just looduse avastamisel. Kuna Porsche elektriauto tuleb koos katusetelgiga, on kõik ööbimised peaaegu lageda taeva all.

Lisaks on osa reisiplaanist ka erinevad matkarajad ja muud õuetegevused ning näiteks ka vabas õhus grillimine. Olenemata sihtkohast maksab kolmepäevane autoreis 2490 eurot inimese kohta, mis algab Stuttgarti lennujaamast või kesklinnast. Seega peaks arvestama veel transpordikuluga Saksamaale.

Kahjuks aga pole Porsche midagi öelnud selle kohta, kas sarnast katusetelki hakatakse müüma ka ametliku lisavarustusena Taycan Cross Turismo või mõne muu Porsche jaoks.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.