Video: Porsche pani oma ametlikku Youtube’i kanalisse Eestit tutvustava filmiklipi

Kuvatõmmis: YouTube, Porsche

Rubriiki toetab

  • Enefit Volt – mugav laadimine kodus, tööl ja teel
  • Suurim laadimisvõrk ja nutikad lahendused
  • Uuri lähemalt!

Porsche võttis oma Taycan elektriautoga ette autoreisi mööda Euroopat, tutvustades tuntud ja vähem tuntud asukohti, kus sportliku sedaaniga sõitu nautida. Viimane ilmunud video sellest seeriast tutvustab just meie kodumaad.

Porsche enda Youtube’i kanalil leiduv “Discover the Unknown” nimeline videoseeria on siiani läbinud Ida-Euroopat Rumeenias, Ungaris ja nüüd ka Eestis. Kuigi plaanis on projekti raames läbida kokku 26 riik ja mitmed on kajastust näinud ka mujal sotsiaalmeedias, on videod Porsche enda kanalil avaldatud siiani vaid kolmest riigist.

Eesti videos ei hõlmata vaid autokultuuri, kuigi see on muidugi filmi peamine teema. Eesti elust ja olust räägivad näiteks Testlio asutaja Kristel Kruustük ja kokk Peeter Pihel.

Rohkem autoteemadega seoses külastatakse muidugi Porscheringi Audrus (video filmimise ajal seda nime veel polnud) ja ka Tartus asuvat vanade Porschede restaureerijat Urbans Garage. Vaata Porsche Taycan autoreisi “Discover The Unknown” Eesti osa siit:

 

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal reedel

Telli Autogeeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal reedel uudiskirja, kuhu on valitud Autogeeniuse nädala parimad lood, mida saad nädalavahetusel rahulikult lugeda.