Gaasiautod

3 avatud katusega gaasiautot, millega suve nautida

Ilmad on nüüd (küll vahelduva eduga) üpriski soojaks läinud, mis tähendab omakorda ka kuldaväärt võimalust kabriolettidega ringi sõita. Et olukorda pisut ökomaks teha, leidsime müügiportaalidest mõned gaasiseadmeid kasutavad kabriod. Huvitav kontseptsioon, aga kui kulusid saab kokku hoida, miks ka mitte!

Mercedes-Benz SLK 200

Esimeseks sõidukiks on see 2005. Mercedes-Benz SLK 200, mida liigutab 1,8-liitrine ülelaetud reasneljane. Pisikeses ning hea juhitavusega rotsteris on seda enam kui küllalt, lisaks annab kogemusele juurde ka luksusbrändile omaselt hubane salong.

Müüja sõnul on tegu väga heas korras oleva sõidukiga, nii tehniliselt kui visuaalselt. Gaasi abil on 100 kilomeetri peale kulu 6 kuni 7 eurot.

BMW E46 320

Nooremate autohuviliste seas äärmiselt populaarseks muutunud BMW E46 on järelturult soetatav ka kabrioletina, nagu näeme sellelt kuulutuselt. Manuaalkast ning tagavedu toovad koos kuuesilindrilise mootoriga rõõmu ka sportlikuma sõidu otsijatele.

Kuigi välisilme tundub masinal olevat pisut väsinud, ei takista see tõenäoliselt meeldivate suveelamuste omandamist.

Audi TT Roadster

Kabriode nimistu lõpetab sümboolselt kolmas Saksa luksusbränd. Audi TT oli oma debüüdi järel disaini tõttu kergelt vastuoluline ning unikaalne masin. Omapärase kujuga kere vahele pakuti kas võimsaimat 3,2-liitrist VR6’te või 1,8-liitrist turbomootorit.

Fotod: (C) Auto24.

Seda masinat liigutab neist just viimane, mis viib TT sajani alla kaheksa sekundi. Omaniku sõnul on tegu väga ökonoomse masinaga, mida on heaperemehelikult hooldatud.

Märksõnad: , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.