Gaasiautod

Eesti gaasiautod: luksusklassi universaal Audi A4

Foto: Audi.

Rubriiki toetab

Eesti Gaasiga sõidad
2X ODAVAMALT!
Vaata lähemalt!

Maikuus lisandus Audi Eesti mudelivalikusse ka gaasiga Audi A4 g-tron ja A5 g-tron mudelid. Hetkel on Audi seega ainus premium klassi tootja, kes Eestis oma mudelitelitele ka gaasiga versioone pakub.

A4 g-troni pakutakse siiski ainult universaalkerega ning selle mootorivalik piirduv 2,0-liitrise TFSI üksusega, mis toodab 125 kW (170 hj) ja mille nullist sajani aeg on tootja andmetel 8,4 sekundit.

Seest ja väljast on tegu tavalise A4-ga praktiliselt identse mudeliga, ainsaks erinevuseks on asjaolu, et pagasiruumi alla on g-tronil paigaldatud gaasipaagid, mille arvelt pole siiski ruumi kaotatud. Surugaasi otsa lõppedes lülitub sõiduk automaatselt üle bensiinile ning juhi jaoks ei muutu sõidus midagi.

Hetkel on Audi Eesti kodulehe järgi saadaval üks gaasiga laoauto, mille soodushinnaks on 44 730 eurot (tavahind 55 760 eur). Selle hinna sisse mahub juba korralikult lisavarustust, mille seas on olemas nii juhiabide pakett, lisagarantii, 18-tollised Audi Sport veljed kui ka Audi MMI meedia- ja navigatsioonipakett.

Gaasiga Audist ülevaate saamiseks saab lugeda ka Autogeeniuse A4 g-troni arvustust.

Märksõnad: , , , ,

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.