Gaasiautod

Eesti gaasiautod: praktiline kaubik Volkswagen Caddy

Fotod: Volkswagen.

Rubriiki toetab

Eesti Gaasiga sõidad
2X ODAVAMALT!
Vaata lähemalt!

Tehase poolt paigaldatud gaasiautode leidmine ei ole Eestis sugugi kergete killast, kuna enamasti edasimüüjad ja autotootjad CNG sõidukite turundusele kuigi palju rõhku ei pane.

Hinnakirjades tuhnides on siiski võimalik leida päris mitmeid mudeleid, mida pakutakse ka surugaasiga. Üheks selliseks on Volkswageni tuntud kaubik Caddy, mille mootorivalikus on ka 1,4-liitrine TGI üksus.

Caddy pakutakse teatavasti nii viie- kui ka kahekohalise kaubikuna. Hinnakiri algab tavalise 1,2-liitrise bensiinimootoriga mudelil 18 987 eurost ning surugaasiga TGI mootoriga mudelil 21 638 eurost ning arvesse tuleb võtta, et CNG mudelit pakutakse alates Kombi varustusastmest. 1,4-liitrise TGI mootori võimsuseks on 110 hobujõudu (81 kW).

Kombi varustusastmega Caddyl on lisaks tagumisele istmereale baasvarustuses veel näiteks kiirushoidik, elektrilise soojendusega tagaluuk ning maagaasiga versioonidel mootori lisasoojendi ning ka lisanäidik “Plus”.

Møller Autolt saadud info kohaselt saab gaasiga Caddysid tellida alates tänavu sügisest, kuna suveks on tarne tootjapoolsete probleemide tõttu peatatud.

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.