Gaasiautod

Ka gaasiauto võib stiilne olla: müüki on ilmunud CNG Fiat Multipla!

Fotod:Auto24.

Kui soovid ümber lükata Onu Bella igaveseks muusikajalukku raiutud kuulsad laulusõnad “Miks ükski daam ei istu mu Fiatti?”, siis on praegusel autoturul sinu jaoks ideaalne lahendus.

Soodushinnaga 990 euro eest on võimalik omale soetada üks autotööstuse ajaloo suurimaid disainišedöövreid Fiat Multipla, mille unikaalne välimus on olnud aluseks lugematutele vaidlustele ning mis ei jäta külmaks mitte kedagi.

Kui disainist mööda vaadata (nii sees, kui väljas), võib Multipla osutuda vägagi asjalikuks perevaguniks. See on ruumikas, avar, hea nähtavusega ning mahutab esipinki suisa kolm inimest. Ideaalne, kui soovid mitu neiut viia Laulukaare alla romantilist filmi vaatama.

Sinine sisu ning kentsakalt ümar salongikujundus vaid lisavad isikupära. Fiati mootoriks on 1,6-liitrine reasneljane, mille juba niigi “ökot” vaimu kaunistab tehasepoolne CNG gaasiseade. Müüja andmetel on 100 km kuluks vaid 4 eurot!

Auto on läbinud puhtalt ülevaatuse ja omab kehtivat kindlustust. Kuulutuse põhjal on tegu ka ausa väikese läbisõiduga ja korrapäraselt hooldatud masinaga.

Märksõnad: , , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil Autotundi teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan saadet Kuulan Autotundi

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.