Gaasiautod

Milliseid põnevaid V8-gaasiautosid turult leida võib?

Fotod: Auto24.ee

Kevad on vaikselt kohale jõudmas, mistõttu võib nii mõnelgi tekkida mõte soetada mõni huvitav gaasiseadmega liikur. Et oleks ühest otsast põnev sõita, aga teisalt võiks liikumine soodne olla.

Mercedes-Benz 500 SEC 

Võimsate mootoritega uuemad Mercedesed on gaasiseadmete paigaldamisel üsna populaarne valik, ent tõelist 20. sajandi klassikat otsides tuleb seda võrdlemisi vähe ette. Sellele võrratult kaunile 1991. aasta Mercedes 500 SEC kupeele on tehasest paigaldatud viieliitrine V8, millega kulgemist aitab säästlikumaks muuta LPG gaasiseade.

Kuigi seade pole veel lõplikult ühendatud, on järgmisel omanikul võimalik see enda soovi järgi läbi viia. Auto on kuulutuse põhjal vägagi korralik ning selle väärtus ajaga kindlasti ainult kasvab!

Jaguar XJ8 4.0 V8

Jätkates V8-teemadel, siis pakkumisel on ka Brittide nägemus luksuskogemusest kaheksa silindri lõrina saatel. Mercedesest mõningad aastad noorem must luksussedaan on tänu oma 19” velgedele ning selgelt eristuvale kujule kindlasti ka korralik pilgupüüdja.

Lisavarustus on luksusautole kohaselt rikkalik ning lisaks 4. põlvkonna gaasiseadmele on ka hooldusajalugu asjalik ning kena.

Chevrolet Silverado GMT800

Viimane meie nimekirjas olev V8’ga sõiduk on pärit Ameerikast ning kannab samuti musta värvi. Sedapuhku on tegu aga Chevy Silverado kastiautoga, mida on tõstetud kõrgemaks ning täielik remonditud.

Auto on osalenud ka muusikavideos ning saanud hellitava hüüdnime kollauto. Gaasiseadmega läbib V8-pikap 100 kilomeetrit keskeltläbi 11 euroga. Kel soovi sedasorti masinaga üritusi suvel väisata, saab kuulutust näha siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.