Gaasiautod

Tankimispüstoliga ära sõitnud klient põhjustas Sikupilli tanklas gaasilekke

Foto: Alexela.

Rubriiki toetab

Rohegaasiga sõidad
2X ODAVAMALT!
Vaata lähemalt!

Viimase nädala jooksul on kahel korral põhjustanud tankimispüstoliga ära sõitnud kliendid Tallinnas Sikupilli Alexelas gaasilekke.

Alexela Sikupilli tanklas põhjustas tankimispüstoliga ära sõitnud klient gaasilekke 2. veebruaril, järgmine samasugune olukord oli samas tanklas kõigest kuus päeva hiljem 8. veebruari pärastlõunal.

„Panen südamele, et kütuse tankimine on tegevus, millel tuleb nii enda kui kaasliiklejate ohutuse tagamiseks ikka silm peal hoida,” ütles AS Alexela juhatuse esimeesAivo Adamsonja lisas, et püstol kahjuks ise tagasi tankuri külge ei lähe.

“Sikupilli Alexela gaasitankuri tankimispüstoleid on meil nädala jooksul juba kahel korral paaki unustatud ja minema sõidetud,” lisas Adamson ja pani veelkord südamele tankimistel silm peal hoida ja tankimispüstol tankuri külge tagasi asetada.

Kõikide mootoribensiinide ja gaasitankurite püstolid on Alexelas varustatud spetsiaalsete kaitseklappidega, mis hoiavad ära suuremate õnnetuste ja keskkonnakahjude eest.

Lisaks on gaas ohutuse pärast rikastatud lõhnaainetega, et selle ka kõige vähesemal määral õhku paiskumisel oleks gaasilõhna koheselt tunda.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil Autotundi teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan saadet Kuulan Autotundi

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.