Goodwood Festival of Speed

Autogeenius Goodwoodis: Paku, mis on Batmani auto rehvimõõt ja palju jooksu hinnaks on?

Rubriiki toetab

Parimad WRC koefitsiendid
100€ tasuta panustamiseks
Alusta!

Publiku parkla pakkus täna veel ühe väga laheda auto, mille kõrval kahvatub isegi eelmises loos mainitud Kia Cee’d.

Nimelt oli kõikide kümnete McLarenite ja Lamborghinide vahele end parkinud tagasihoidlik Bruce Wayne ehk Batman. Või hoopis tema vend, ema või onupoeg.

Igatahes pildistajadi oli palju ja auto nägi tõesti impressiivne välja. Eriti need auto nurkadesse paigutatud rattad, mis jätavad eriti hiiglasliku mulje. Mis võiks nende mõõt olla ja kui palju maksta?

Mõõduks on 315/40 ja diameeter 26 tolli. Visuaalselt tundusid isegi natuke suuremad. Ilmselgelt neid enamikes rehvipoodides müügil pole, aga Pirelli nime kandvad rehvid leidsime meie umbes 400 euroga tükk ehk siis 1600 eurot jooks. Bruce Wayne’i jaoks tühi-tähi.

See pole aga ainuke filmivihje või -teema, mis siin silma on jäänud. Vaid mõned autod eemale oli end sättinud Batmani põhivaenlane Joker. Või nii järeldub auto uksele kirjutatud sõnumist.

Lisaks oli ühes boksis ka vana hea “Tagasi tulevikku” De Lorean ja Headturners nimelise firma boksis midagi veel täiesti kummalist nimega Thunderbird 2. Päris tavaauto alla ei lähe ka legodest ehitatud McLaren Senna. Kirju on see elu siin Goodwoodis.

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.