Hea nipp

5 rakendust, mis iga autojuhi telefonis olema peaks

Rubriiki toetab

Autojuhtidele on tehtud mitmeid rakendusi, mis teatud tegevusi hõlbustada aitavad. Reastasime need rakendused, mis igal autojuhil telefonis olemas võiks olla.

Pargi.ee (Android/iOS)

Parkimine võib üks tüütu tegevus olla, kui vaja parkimisautomaat võõras kohas üles leida. Sellel puhul tuleb appi Pargi nimeline kodumaine rakendus, mis on spetsiaalselt selle jaoks loodud.

Rakendus oskab tuvastada parkimistsoone ja sinu asukohta ning selle kaudu on võimalik mugavalt nii parkimist alustada kui lõpetada.

Waze (Android/iOS)

Waze on autojuhtidele suunatud kaardirakendus, millel mitmeid võimalusi lisaks sihtkohta navigeerimisele. Näiteks saavad kõik kasutajad teavitada kaardil reaalajas toimunud õnnetustest või ummikutest, samuti teetöödest.

Nii on võimalik kergelt kõige optimaalsem teekond leida.

Spotify (Android/iOS)

Vanamoodsate kassettide ja CDde aeg hakkab ümber saama ja aina enam autosid liiguvad muude digitaalsete lahenduse peale, mille kaudu muusikat autos kuulata. Kõige levinum neist on Bluetooth ühendus, mille kaudu on võimalik mugavalt näiteks Spotify muusikateenust kasutada.

Nii saad alati kuulata oma lemmikmuusikat või podcaste. Samuti võimaldab Spotify Premium teenus lugude loendeid alla laadida ja kuulata neid ilma internetiühenduseta.

Drivvo (Android/iOS)

Kui sa ei usalda autokompuutril kuvatvat kütusega seotud andmeid, võimaldab Drivvo nimeline rakendus seda ise teha.

Ja mitte ainult – see rakendus laseb sisestada kõiki autoga seotud kulutusi ning selle kohta aruandeid koostada.

AutoMate (Android)

See rakendus aitab rakendustel ja telefoni saabuval infol kergelt sõidu ajal silma peal hoida. Kõike seda eesmärgil, et sõit kulgeks ohutult. AutoMate kuvab reaalajas sõiduki kiirust, navigeerimise juhiseid ja võimaldab muid tegevusi teha.

See rakendus on saadaval ainult Androidi platvormil.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.