Hea nipp

Android Auto sai olulise uuenduse: kuidas see alla laadida?

Foto: kuvatõmmis/YouTube.

Rubriiki toetab

Kõik Sinu kindlustused
Kiiresti ja lihtsalt!
Võta IIZI äpp!

Juba kevadel teatas Google, et Android Autole on planeeritud suur uuendus, mis muudab märkimisväärselt ka rakenduse seni üsna muutmatuna püsinud disaini.

Viimase nädala jooksul on hakanud uuendus järk-järgult ka kasutajateni jõudma ning toob kaasa olulisi muudatusi. Kuna Android Autot Eesti Play Store’ist ei leia, tuleb see meie regioonis alla laadida APK lehe kaudu.

Täiesti uus disain

Esimese asjana jääb kindlasti silma uuendatud rakenduse uus disain: taust on tumedam, fondid selgemad ja üleüldiselt näeb Android Auto nüüd veidi modernsem välja ning peaks paremini ka auto armatuuride ja salongidega sobituma.

Rohkem funktsioone ja võimalusi

Google’i teatel on nüüd vähemaga rohkem võimalik teha. See tähendab, et nüüd on võimalik navigatsiooniriba abil kontrollida mitmeid teisi rakendusi, võtta vastu kõnesid, vahetada laule, kui samal ajal on ees näiteks kaart. Uus on ka teadete leht, kuhu on kuvatud kõik hiljutised kõned, teated ja sõnumid.

Sobitub rohkemate ekraanidega

Kui Android Auto 2015. aastal välja tuli, polnud enamikes autodes veel suuri puutetundlikke ekraane. Iga-aastaselt on aga ekraanide suurused kasvanud ning Android Auto disain on mitmete autotootjate tänastes mudelites selgelt iganenud, kuna ei suuda olemasolevat ruumi efektiivselt ära kasutada.

Uuendatud Android Auto versioon lahendab selle mure ning peaks nüüd sobituma ka suurimate ekraanidega, mis turul saadaval on.

Märksõnad: , , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil Autotundi teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan saadet Kuulan Autotundi

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.