Hea nipp

Circle K Mäo teenindusjaamas saab tasuta elektriautot laadida ja päris pikalt veel

Rubriiki toetab

Circle K mootorikütuste tootejuht Teedo Melts kinnitas, et Mäo teenindusjaamas on tõesti hetkel tasuta elektriautode laadimisjaam.

„Oleme turule toomas Circle K enda laadijaid ning Mäo on esimene teenindusjaam, kus uus laadija juba töös on. Tegemist on testperioodiga, mil võib ette tulla ootamatuid olukordi ning tõrkeid. Seetõttu Circle K sel ajal klientide käest elektri eest tasu ei küsi, “ ütles Melts. Testimisperiood kestab vähemalt septembrikuu lõpuni.

„Meie jaoks on oluline klientide rahulolu ning me ei taha, et uue tootega kaasnevad viperused rahulolematust tekitaksid. Samas on oluline, et saame laadijat testida päris klientidega igapäevases kasutuses ning oleme juba praegu saanud Mäo laadimisjaamast kasulikku tagasisidet,“ rääkis Circle K mootorikütuste tootejuht.

Lisaks Mäo teenindusjaama uuele Circle K oma laadimispunktile on selle aasta lõpuks plaanis avada veel neli uut ülikiire laadijaga elektrijaama: Pärnus Riia mnt teenindusjaamas, Tartu Lõunakeskuse teenindusjaamas ning Tallinnas Sikupilli ja Iru teenindusjaamas.

Hetkel on on Circle K seitsmes teenindusjaamas elektriautode laadimisvõimekus: Enefit Volt-ga koostöös 4 kiirlaadijat Tallinnas Laagris, Õismäel, Järvel ja Katusepapil; IONITY ülikiired laadijad Häädemeestel ja Märjamaal ning uus ülikiire Circle K laadija Mäos.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.