Hea nipp

Ka Avis alustas Eestis auto lühirenditeenusega

Rubriiki toetab

Autorenditeenuseid pakkuv Avis käivitas Tallinnas ja selle lähiümbruses asukohapõhise auto lühirenditeenuse Avis Now.

Avis Eesti juhi Hardi Isoki sõnul on teenuse loogika lihtne ning tarbijale tuttav – mobiilirakenduses saab sobivasse kohta soovitud ajaks broneerida meelepärase auto ning kasutada seda alates poolest tunnist kuni viie päevani. Sõidu alustamiseks ja lõpetamiseks mõeldud rendipunkte on hetkel kaheksa, kuid neid lisandub vastavalt nõudlusele juurde.

„Lühirenditeenus on mugav alternatiiv isiklikule autole ning mõeldud kõigile neile, kes omavad kindlat parkimiskohta ja soovivad sinna regulaarseks ühiskasutamiseks mõeldud autot. Teeme koostööd nii eraisikute, korteriühistute kui ka ettevõtetega. Esimesed rendipunktid asuvad peamiselt uusarenduste lähedal ning uusi kohti lisame vastavalt inimeste huvile ja kokkulepetele,“ ütles Isok.

Avis Now rendipunktid Tallinnas ja Harjumaal

  • Ideal Auto (Lasnamäe)
  • Lasnamäe 4 (Sikupilli)
  • Mauruse maja (Mustamäe)
  • Avala Ärimaja (Veerenni)
  • Padriku 4/1 (Pirita)
  • United Motors (Peetri)
  • Uuesalu küla (Rae vald)
  • Uusmäe 8 (Saku)

Ettevõtte lühirenditeenuse autoparki kuulub esialgu paarkümmend uut, hästivarustatud ning äratuntava visuaaliga sõidukit. Autodest on valikus Toyota Corolla ja Yaris Cross, Peugeot 308, Škoda Scala ning BMW 118i.

Teenuse eest tasumine toimub rakendusse lisatud maksekaardiga ning auto broneeringu kinnitab ettemakse valitud rendiperioodi eest. Pärast rendi lõppu lisandub distantsi hind vastavalt läbitud kilomeetritele ja broneeringu rendiperioodist üle sõidetud aja tasu vastavalt hinnakirjale.

Tagastada tuleb samasse kohta

Konkurentidest eristab Avis Now teenust sõidu sama algus- ja lõpp-punkt. See tähendab, et sõidu lõpetamiseks tuleb auto parkida alati samasse kohta, kus sõitu alustatakse. Nii on tagatud autode saadavus rendipunktis. Ettevõtte soov on pakkuda kogukonnas isiklikule autole alternatiivseid võimalusi liikumiseks.

„Näiteks sobib lahendus asendama pere teist autot, mis igapäevast kasutust ei leia. Kalendrist soovitud ajaks ette broneerides on rendiauto alati olemas kui seda vaja. Sõiduhinna arvutamine toimub aja ja läbitud vahemaa järgi – puuduvad muud lisakulud, mis kaasnevad isikliku auto omamisega,“ lisas Isok.

Teenuse kasutamiseks tuleb Avis Now rakendus App Store’ist või Google Playst alla laadida ning konto registreerida. Vajalik on lisada toimiv maksekaart ning autode rentimiseks juhiluba. Autode kasutamiseks peab olema vähemalt 21-aastane.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.