Hea nipp

Ka Elmo lühirendiautosid saab nüüd jätta endale sobivasse kohta

Rubriiki toetab

Kui seni toimis Elmo teenus rendipunktide põhiselt, siis nüüd võib klient auto kodu- või kontoriukse ette tellida ning hiljem jätta see endale sobivasse kohta Tallinna või Tartu tänavatel.

Pärast rendisessiooni juhitakse auto otse järgmise kliendi ukseni, mis lisaks suuremale mugavusele klientide jaoks aitab ettevõttel sama kliendibaasi teenindada väiksema arvu autodega, toob kokkuhoiu investeeringutes ja vähendab veelgi keskkonnajalajälge.

Kui klient näeb tänaval või Elmo äpis vaba autot, mis talle sobib, saab ta selle nüüdsest läbi äpi kohe kasutusele võtta. Koos uue tehnoloogiaga uueneb ka Elmo äpp, mille saab alla laadida Google Playst või AppStore’ist, autot saab endiselt tellida nii läbi äpi kui veebi iseteenindusest. Uus teenuseloogika ja äpp on eelduseks kaugjuhitavateautode laiemalt kasutusele võtmisele, millest esimesed juba kaugjuhitavalt avalikel teedel ka liiguvad.

„Oleme senise üheksa tegevusaasta jooksul näinud järjest kasvavat nõudlust autojagamise teenuse vastu ja seda, et liikumisvabadus on klientidele tähtis. Uus uksest-ukseni teenus, kus klient ei pea enam autot rendipunkti tagasi viima, tõstab kordades kliendimugavust, säästab linnakeskkonnas oluliselt aega ja raha ning võimaldab vältida tiheda liiklusega piirkondi, kuna auto võib jätta ka näiteks kõrvaltänavale või linnakeskusest välja,“ rääkis Elmo Rendi tegevjuht ja asutaja Enn Laansoo Jr.,

Uue teenuse pakkumise muudab võimalikuks Elmo kaugjuhtimistehnoloogia. Transpordiametilt saadi selle aasta 22. augustil ka tänaval sõitmise luba, mis Elmo sõnul on esimesene selline maailmas.

Kõik Elmo rendiautod on jagatud kolme hinnagruppi (Eco, Comfy, Classy). Hetkel on pakkumises üle 130 keskkonnasäästliku elektriauto – sealhulgas Teslad -, mille kõrval leiab ka hübriidautosid pikemate sõitude tegemiseks.

Kasutaja maksab ainult reaalse sõiduaja eest – minutihinnad jäävad 0,11 ja 0,25 EUR vahele, mille sisse on arvestatud juba ka auto laadimiseks vajamineva elektri hind ja kindlustus. Klient saab soovi korral kasutusaega arvestada nii minutites ja tundides kui ka nädalates ja kuudes, sõltuvalt rendiperioodist.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.