Hea nipp

Keeruline liiklussõlm Tallinnas: ära sõida seal peateel liikujatele ette!

Rubriiki toetab

Kalamajas asuvatest uutest liikluslahendustest oleme siin mitu korda kirjutanud, aga nüüd on ka politsei jaganud hea joonisega selgitust, kuidas Põhja puiestee, Mee pst ja Rannamäe tee ristmikul liigelda tuleb.

Postitusest on aru saada, et seal on jätkuval probleeme ja seal tihedamini liigeldes võime seda kinnitada. Samas küsib politsei lausa nõu, et kuidas seal võiks asja veel selgemaks teha, et seda siis liikluskorraldajatega arutada.

Tegelikult on seal asi väga konkreetne, lihtsalt juhid ei pane kas märke tähele või on jätkuvalt vanas liikluskorralduses kinni. Jäta meelde: eesõigus on Rannamäe tee poolt lähenejal ja Põhja pst poolt lähenejad kipivad tihtipeale teeandmiskohustuse ära unustama.

Pildi keskel olev tume auto peab veenduma, et keegi Rannamäe tee poolt tulijatest ei taha näiteks reastuda Mere pst kõige vasakpoolsemasse ritta. Just sellel juhul tekivad ohtlikud olukorrad, sest kui Rannamäelt tulija jääb paremasse ritta, siis on segadus väiksem.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Telli Autogeeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal reedel uudiskirja, kuhu on valitud Autogeeniuse nädala parimad lood, mida saad nädalavahetusel rahulikult lugeda.