Hea nipp

Kuidas autos muusikat otse telefonist kuulata?

Rubriiki toetab

Kindlustamine on iizi

Uuri pakkumisi

Paljud muusikasõbrad hoiavad oma muusikakogu telefonis või selle kaudu pilves. Nii on su muusika sinuga igal pool alati kaasas. Kui raadio kuulamine on autos ära tüüdanud, siis pakume mõned variandid, kuidas oma lemmikmuusika telefoni vahendusel läbi auto kõlarite mängima saada.

Bluetooth

Kuna Bluetooth tehnoloogiat vanematel autodel tihti ei kohta, siis saab seda varianti kasutada uuemates masinates. Kasutamiseks on harilikult tarvis enda telefon esimene kord ühendada auto audiosüsteemiga ning edaspidi peaks see toimuma juba taustal automaatselt.

AUX ja USB

Üle õhu ühendust ei pruugi igas autos olla sisse ehitatud, kuid selle asemel võib olla hoopis pesa AUX või USB ühenduse jaoks. Sellisel juhul on võimalik vastavat kaablit kasutades auto audiosüsteem ühendad välise seadmega.

FM transmitter

See on kõige kindlam variant muusika mängima saada igat tüüpi autos, nii uues kui vanas. FM transmitterid kasutavad raadiosagedusi ning ühenduvad telefoniga üle bluetoothi. Jubin paigaldatakse sigarisüütaja pessa.

Kui telefoniga on side loodud, tuleb välja kruttida õige raadiosagedus ning saadki oma muusikakogu tööle panna.

Kasseti adapter

Võib-olla sõidad sellise uunikumiga, millel on veel kassetimängija. Kui siis mingil põhjusel raadio kasutamine ei sobi või pole võimalik, saab välise ühenduse luua ka kassettimängija abil.

Selle jaoks on olemas eraldi kasset, mille ühes otsas on kaabel 3,5 mm kõrvaklapi pistikuga. Kui see enda telefoniga ühendada ja kassett auto mängijasse sisestada, saadki võluväel kogu oma muusika paremikku nautida.

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.