Kuidas ise autosse niiskusekoguja teha?

Foto: Shutterstock

Rubriiki toetab

Autol aknad udused ja konditsioneer, mis muidu aitab õhku kuivatada, jahedas enam ei toimi? Lisaks udustele akendele kahjustab niiskus ka auto tervist. Kuidas niiskust autos vähendada? Iga õhtu ei viitsi ju matte tuppa kuivama viia.

Hea kodune vahend on kasutada silikageeli. Olete ju näinud neid väikeseid kotikesi, mis kingakarpides tavaliselt kaasas on? Auto tarbeks neid ilmselt koguda on pikaajaline protsess, kui te just iganädalaselt uusi jalavarje ei osta.

Lihtsam on osta poest silikageelil põhinevat kassiliiva, teha sellest parajad rusikasuurused riidest kotikesed ja panna neid üks või kaks tükki istme alla. Peaks olukorda tunduvalt parandama.

Oluline – kindlasti ärge kasutage tavalist kassiliiva, mis on savil põhinev! See tähendab, et õnnetute juhuse kokkulangemisel võib teie istme alt peagi leida ebameeldiva saviplönni, mis on salongivaipa kinni hakanud.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal reedel

Telli Autogeeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal reedel uudiskirja, kuhu on valitud Autogeeniuse nädala parimad lood, mida saad nädalavahetusel rahulikult lugeda.