Hea nipp

Kuidas vormistada kasutatud auto müügikuulutust?

Foto: Pixabay

Rubriiki toetab

Kõik Sinu kindlustused
Kiiresti ja lihtsalt!
Võta IIZI äpp!

On vana tõde, et hästikoostatud ning sisukas müügikuulutus suurendab nii potentsiaalsete ostjate hulka kui ka müüja usaldusväärsust. Tänapäeval on seda tõeliselt lihtne teha, mistõttu reastame üles mõned näpunäited edukaks kuulutuse vormistamiseks.

Ilusad müügipildid on võti

Kuulutuse visuaalne pool pole kunagi olnud nii tähtis kui varem. Harilikud telefoniga hämaras või imelike nurkade alt tehtud pildid ei sobi kindlasti kuulutusse, sest need ei jäta autost piisavalt ülevaatlikku muljet. Kui endal fotoaparaati või annet ei ole, saab alati pöörduda mõne professionaalse-või hobifotograafi poole, kes reeglina taskukohase summa eest klõpsud ära teeb.

Sealjuures tuleb silmas pidada, et professionaalsed pildid ei tohiks kõik olla niivõrd kunstilised vaid pigem ülevaatlikud. Lisaks ülesvõtetele erinevatest nurkadest, tasub pildistada ka mootoriruumi, salongi, tagumisi istmeid, pagasiruumi ning vanemate autode puhul ei tee halba ka põhjaalune pilt.

Informatsiooniga vassida pole mõtet

Kui kuulutus on informatiivne ning aus ka auto vigade osas, siis on ostja tavaliselt paremini masina suhtes meelestatud. Jättes tühjaks näiteks VIN-koodi ja numbrimärgi lahtrid, võib see koheselt märku anda varjamiskavatsustest.

Teatud inimesed peavad lugu ka auto lisavarustusest, seega on mõistlik märkida kõiksugused mugavusseadmed tavaliselt portaali poolt etteantud nimistusse. Lisainfo lahtrisse võib aga pikalt-laialt kirjutada auto täielikust hooldusajaloost, hetkel esilekerkinud vigadest ning sõiduomadustest. Kindlasti jäta kuulutuse alla ka oma kontaktandmed ning ajad, millal su poole pöörduda.

Märksõnad: , ,

Üleskutse

Aita meil Autotundi teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan saadet Kuulan Autotundi

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.