Hea nipp

Mida Eesti suurimate tanklakettide mobiilirakendused teha võimaldavad?

Rubriiki toetab

Suurematel Eesti tanklakettidel on olemas oma rakendused, mille abil on võimalik erinevaid toiminguid sooritada ja üldist infot hankida. Mida Circle K, Olerexi ja Neste rakendused täpsemalt võimaldavad?

Kõigi rakenduste ühine joon on see, et võimaldab rakenduste kaudu Eesti kaardilt keti tanklate asukohad üles leida. Selle funktsiooni jaoks ei ole tarvis rakendusse sisse logida, muude teenuste ja info jaoks peab aga olema tehtud konkreetse tankla kliendikonto.

Circle K Europe (Android/iOS)

Circle K rakenduse vahendusel on võimalik jälgida oma tanklates tehtud kulutusi nii poes, pesulas kui ka kütuse peale. Kui oled kohvijooja, saad äpi vahendusel mugavalt silma peale hoida joodud topsidel, kusjuures iga kuues neist on tasuta.

Rakenduse vahendusel on võimalik tutvuda ka parajasti aktiivsete kampaaniatega ning unikaalse võimalusena saavad juhid pidada ka sõidupäevikut otse rakenduse vahendusel.

Olerex (Android/iOS)

Olerexi rakenduse poolt pakutavate funktsioone hulk on kõige suurem. Lisaks tavapärasele tankla asukoha kuvamisele saab otse rakenduse vahendusel tutvuda ka nende toidumenüüga ning kütuse hindadega.

Lisaks sellele on rakenduse abil mugavalt võimalik osta autopesula pileteid. Olerexi kett pakub ka järelhaagiste renti, mille broneeringuid on samuti võimalik otse rakenduse vahendusel teha.

Neste (Android/iOS)

Neste ei paku küll suurt valikut teenuseid rakenduse kasutajale, kuid selle eest on neist peamine üks unikaalsemaid. Nimelt võimaldab tanklakett kütuse tankimise eest tasuda otse rakenduse vahendusel. Selle jaoks tuleb ennast kasutajaks registreerida ning mobiilne makse aktiveerida.

Peale selle on võimalik ka Neste äpi vahendusel erinevaid tankla asukohti otsida ja seda saab filtreerida kindlate teenuste ja toodete põhjal, mida konkreetne tankla pakub.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.