Hea nipp

Need nipid aitavad auto salongi märksa paremini puhtaks saada

Rubriiki toetab

Kõik Sinu kindlustused
Kiiresti ja lihtsalt!
Võta IIZI äpp!

Auto puhastamine on enamike omanike jaoks parajalt tüütu kohustus, kuid õnneks ei pea seda tegevust väga tihti ette võtma. Lappi liigutada oskavad kõik, kuid siin on paar trikki mille abil salong eriti puhtaks saada.

Kasuta suruõhku

Selleks, et tolm ka kõige ligipääsmatumatest kohtadest kätte saada, piisab õhu kasutamisest. Täpsemalt on selleks otstarbeks hea soetada purk suruõhku, mida kasutatakse ka näiteks arvutiklaviatuuride jaoks.

Auto puhastamist tulekski sellest alustada, sest nii saab hiljem tolmuimejat kasutades ka selle lahtise tolmu ära tõmmata.

Loe puhastusainete juhendeid

Nii auto sisemuse kui ka välimise poole puhastamiseks tuleks kasutada spetsiaalselt selleks otstarbeks ette nähtud vahendeid. Üldjuhul aitavad need lisaks puhastamisele pindu ka kauem kaitsta.

Puhastamisel parima tulemuse saamiseks on ka kõige olulisem jälgida vahenditega kaasa pandud juhendeid. Sellega väldid olukorda, kus koristustulemused on hoopis midagi muud, kui pakendi peal lubatud.

Ära jalamatte unusta

Kindlasti tasub enne puhastustalgute algust auto matid salongist välja tõsta. Esiteks saad nii kergema vaevaga lahti sinna kogunenud tolmust ja porist, kuid lisaks sellele ka eemaldada sinna alla kogunenud mustuse. Tihti koguneb sinna rohkemgi mustust kui mattide endi peale.

Märksõnad: , , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil Autotundi teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan saadet Kuulan Autotundi

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.