Hea nipp

Neli vidinat, mis iga autoreisi tunduvalt mugavamaks muudavad

Rubriiki toetab

Kõik Sinu kindlustused
Kiiresti ja lihtsalt!
Võta IIZI äpp!

Pikkadel autoreisidel on auto salong kohaks, kus suurem osa ajast veedetakse. Seepärast on mõistlik teekond reisijate jaoks võimalikult mugavaks teha ning autosse varuda kasulikke vidinaid.

Telefonihoidja

Kui sul veel telefonihoidjat pole, siis on viimane aeg see hankida. Reisidel on hea telefoni ekraanilt navigeerimisinfot jälgida ja muude tegevuste jaoks seda vaateväljas hoida. Muidugi mõista tuleb roolis olles esmajärjekorras keskenduda sõitmisele, telefoniga seotud tegevused tuleks kõrvalistujale delegeerida.

Telefonilaadija

Lisaks sellele on hea mõte varuda autosse ka laadija. Reisil olles võib laadimisvajadus tekkida keset sõitu ja siis on hea, kui saab kiirelt selle mure lahendada. Kui autos on sõitjaid mitu, tasuks soetada sellised laadijad, millel on mitu pesa – nii saavad vajadusel reisijad telefone ka korraga laadida.

Auto õhupuhastaja

Õhupuhastaja aitab autosalongis lahti saada ebameeldivatest lõhnadest ja hoiab õhku värskena. Kasulik on selline vidin hoida autos ka niisama, kuid reisil pikalt autos viibides on hea kui puhas õhk pea selgena hoiab.

Saadaval on selliseid abimehi mitmes vormis. Paljud neist saab ühendada auto laadimispessa kuid on ka akutoitel variante, mida vastavalt vajadusel saab salongis paigutada ning mida aeg-ajalt laadida tuleb.

Organiseerijad

Reisidel on salongis oluliselt rohkem asju kui tavaliselt ning nende paremaks hoiustamiseks on hea kasutada organiseerijaid. Näiteks selliseid, mida saab kinnitada esiistme seljatoe külge või pakiruumi. Esimesed on eriti kasulikud lastega reisijatele, sest nii saavad võsukesed vajalikud esemed kiiremini kätte ja auto sisemus püsib korrektsena.

Märksõnad: , , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.