Hea nipp

Spotify uue teenusega saad omale reisiks spetsiaalse lugude nimekirja koostada

Rubriiki toetab

Spotify tutvustas uut teenust, millega on võimalik nende muusikaplatvormil kokku panna spetsiaalne lugude nimekiri pikkade autoreiside jaoks.

Uue teenuse nimi on “Soundtrack your ride” ning valikküsimuste abil paneb süsteem kokku reisiks sobiliku lugude loendi. Tegu on eraldi veebilehega, kus valikud tuleb teha.

Kui oled ennast oma Spotify konto abil tuvastanud, tuleb kõigepealt lehel sisestada sõidu algus- ja lõpppunkt, peale mida arvutatakse kokku reisi pikkus. Kuna see teenus toimib hetkel ainult USA-s, siis on võimalik lihtsalt ka enda sõidu prognoositav aeg sisestada.

Järgnevalt tuleb vastata viiele küsimusele – kellega koos reisitakse, millist muusikastiili eelistatakse, milline on juhi sõidustiil, millist laulu etteantud valikust eelistatakse ning mis tüüpi sõiduvahendiga reisile minnakse.

Peale seda genereeritakse selle info baasil lugude nimekiri. Kuna veebileht on esialgu mõeldud kasutamiseks USA-s, võib leht lõpus anda veateate. Sellest ei tasu ennast häirida lasta, sest lugude nimekiri on tegelikult tehtud ning see ilmub kasutaja Spotify lugude loendi nimekirja “Soundtrack your ride” pealkirjaga.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.