Videod: mida teha kui näed kedagi õnnetuse sündmuskohalt lahkumas?

Rubriiki toetab

Juhtusid pealt nägema liiklusõnnetust, kus süüdlane otsustas sündmuskohalt lahkuda? Politsei palub oma Facebooki postituses infot mitte enda teada jätma ning soovitab käituda nii nagu soovid, et käituks inimesed siis, kui kannatanuks pooleks on sinu sõiduk.

Pole just rõõmustav vaatepilt, kui sõiduki juurde tulles avastad, et keegi on sinu sõidukit „kaunistanud“ mõlkide ja kriimudega ja seejärel lahkunud. Teadmine, et tähelepanelik inimene on juhtunust politseid teavitanud teeb vast tuju natuke paremaks.

Aga mida teha siis, kui juhtus liiklusõnnetus sinu süül, aga teist osapoolt ei ole kohal. Teavita juhtunust häirekeskust (112) ja käitu vastavalt sealt saadud korraldustele. Liiklusõnnetus on õnnetus, sündmuskohalt lahkumine teavituskohustust täitamata on aga tahtlik tegu ja saab ka vastavalt karistatud.

Kõks ja minek❓

Juhtusid pealt nägema liiklusõnnetust, kus süüdlane otsustas sündmuskohalt lahkuda❓ Ole kena, ära jäta nähtut vaid enda teada. Käitu nii nagu soovid, et käituks inimesed siis, kui kannatanuks pooleks on Sinu sõiduk.

Pole just rõõmustav vaatepilt, kui sõiduki juurde tulles avastad, et keegi on Sinu sõidukit „kaunistanud“ mõlkide ja kriimudega ja seejärel lahkunud. Teadmine, et tähelepanelik inimene on juhtunust politseid teavitanud ja süüdlane saab vastutusele võetud, teeb vast tuju natuke paremaks.

👉 Juhtus liiklusõnnetus, kus teist osapoolt ei ole kohal❓ Teavita palun juhtunust Häirekeskust (112) ja käitu vastavalt sealt saadud korraldustele. Liiklusõnnetus on õnnetus, sündmuskohalt lahkumine teavituskohustust täitamata on aga tahtlik tegu ja saab ka vastavalt karistatud.

Täname inimesi, kes oma tähelepanekuid nii info, kui ka pilte ja videosalvestustena on politseiga jaganud. Koostöös loome turvalisust❗️🙂

Turvalist liiklemist❗️

__ __ __ __ __ __

СТУКНУЛ И УЕХАЛ❓

Оказался свидетелем дорожного происшествия, виновник которого решил скрыться? Будь добр, не оставляй информацию при себе. Ты ведь не хочешь оказаться в подобной ситуации сам, если такое случиться с твоим автомобилем?

Совсем не радостная картина, когда подойдя к своему автомобилю, ты видишь, что кто-то самовольно «украсил» твой автомобиль царапинами и вмятинами и уехал с места происшествия. Знание, что внимательный человек возможно сообщил о случившемся в полицию и виновник будет найден, немного улучшает настроение.

👉Случилось дорожное происшествие, в котором другого участника не оказалось на месте❓ Пожалуйста, сообщи о случившемся в Центр тревоги (112) и действуй в соответствии с полученными рекомендациями. Если водитель покинул место происшествия, не выполнив обязанность оповестить о случившемся, его можно привлечь к ответственности.

Мы благодарим внимательных людей, которые сообщают о таких нарушениях и предоставляют полиции как фото, так и видео материалы. Совместно мы сделаем наше движение более безопасным❗️🙂

Безопасного движения❗️

Posted by Liiklusjärelevalvekeskus on Teisipäev, 29. märts 2022

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal reedel

Telli Autogeeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal reedel uudiskirja, kuhu on valitud Autogeeniuse nädala parimad lood, mida saad nädalavahetusel rahulikult lugeda.