Kaubikud

707-hobujõuline Hellcati mootor leiab tee Dodge Ram TRX kastikasse

Dodge kinnitas, et prototüübina juba ringi sõitnud Ram TRX kastikas jõuab tootmisse. Tegemist on võimsaima pick-up maasturiga, tänu Dodge’i ülvõimsale Hellcat V8 mootorile.

Ülelaadimisega 6,4-liitrine V8 Hellcat nimeline mootor omab 707 hobujõudu ja 875 nm pöördemomenti. Siiani on võimas jõuallikas leidnud tee Dodge Challenger ja Charger sõidukitesse ning Jeep Grand Cherokee Trackhawk maasturisse.

FCA (Fiat Chrysler Automobiles) grupp, mille alla Dodge ja Jeep kuuluvad, kinnitas hiljuti, et võimsaim Dodge Ram pick-up maastur saab samuti Hellcati mootori TRX nimelises erimudelis.

Rami suurimatest konkurentidest on Ford F-150 ja selle võimsaim Raptor mudel pakub 450 hj ja 691 nm pöördemomenti. On ilmselge, et Fordi kastikas tundub peaaegu et kahvatu Dodge Hellcat mootori kõrval. Samas kahvatuvad pea kõik jõuallikad, kui neid võrrelda just Hellcat V8-ga.

Siiani vaid metsiku kontseptautona eksisteerinud Ram TRX jõuab müügile hiljemalt 2022. aastaks ja sellest saaks maailma võimsaim tootmises olev pick-up maastur.

Vaata ka videot prototüüp maasturi ehitamisest ja testimisest siit:

Uudised ja muud artiklid tarbesõidukitest
Märksõnad: , , , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil Autotundi teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan saadet Kuulan Autotundi

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.