Kaubikud

Chicago autonäitus on kastikafännide paradiis: mida uut seal näha saab?

Mitmed USA turul olevad uued pick-upid debüteerivad tänasest algavas Chicago autonäitusel. Kuigi Eestis on selliste sõidukite segment pigem väike, on siiski huvitav teada, millega mujal maailmas sõidetakse.

Ameerika autonäituste valikust on Detroidis ja New Yorkis toimuvad näitused rahvusvahelise tähtsusega. Seetõttu ei pruugi Eurooplased Chicago autonäitusest väga teadagi.

See aasta leiab Chicagos aset aga mitu tähtsat uue mudeli debüüti, täpsemalt väga ameerikaliku kastika kategoorias. Kuna linnamaasturite populaarsusega on tõusnud Euroopas ka kastikate populaarsus, on ka järgnevad esmaesitlused suurema tähtsusega.

Kõik neli suurt tegijat avaldavad oma uued pick-upid: Chevrolet, Ford, Ram ja Toyota.

Chevrolet Silverado HD

Uus Silverado HD’l on hetkel kinnitatud vaid üks jõuallikas ja see on 6,6-liitrine turbodiisel, millel on lausa 1233 Nm pöördemomenti. Rohkem infot avaldatakse lähipäevade jooksul.

Ford F-Series Super Duty

Ford on siiani näidanud vaid hiigelsuurt F-Series Super Duty kastikat, mis veerab avalikkuse ette Chicagos. Kõlakate järgi võib Fordilt veel ühtteist näha.

Ram Heavy Duty

Dodge’i nime kaotanud Ram pick-upidest esitletakse Heavy Duty mudelit, mis on sarnaselt Fordi Super Duty ja Chevy Silveradoga suuremat mõõtu sõiduk.

Sarnaselt kahe eelneva mudeliga, kinnitab võimsa kastika staatust ka lisavarustuses olev eriti laiad tagarattakoopad, mis täidetakse rataste paariga mõlemal pool.

Toyota Tacoma

Toyota Tacoma on keskmise suurusega rivaal uuele Ford Rangerile ja Jeep Wrangleri baasil valmistatud Gladiator kastikatele. Vastavas klassis oli Toyota enimmüünud pick-up, seega uuendust leiab väga tähtis mudel.

Kõik see ja tõenäoliselt rohkem pick-upidega seotud debüüte saab näha Chicago autonäitusel, mis algab tänasest ja kestab 18. veebruarini.

Uudised ja muud artiklid tarbesõidukitest
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil Autotundi teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan saadet Kuulan Autotundi

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.