Kaubikud

Kaks meest ehitasid mõne nädalaga Legodest Volkswageni matkabussi

Mehed võtsid kätte ja ehitasid Lego klotsidest Volkswageni matkabussi.Fotod: f.re.e.

Täna Münchenis alanud reisi ja vabaajamessi jaoks valmis kahe mehe kätetööna täissuuruses Volkswagen Type 2 Bulli matkabuss. Eriliseks teeb nende saavutuse asjaolu, et kogu sõiduk on valmistatud umbes 400 000 Lego klotsist.

Legodest ehitatud autod – Bugatti Veyron, Porsche 911 Turbo, Chevy Silverado – paistavad üha rohkem populaarsust koguvat ning tundub, et iga uus projekt muutub detailsemaks ja praktilisemaks.

Lego Volkswageni matkabuss pole selles osas mingi erand: sõidukil on töötavad esi- ja tagatuled, avatav külguks ja lahtikäiv katuseosa. Projektist filmiti üles ka lühike dokumentaalfilm, kust leiab mudeli timelapse’i.

Fotod: f.re.e.

Eriti suurt rõhku on pandud interjöörile, kus on näiteks kokkuklapitavad toolid, hambaharjad, maitseained, raadio, ketšupi-, sinepi- ja isegi õllepudelid. Kõik Lego klotsidest ehitatud.

Kahel mehel – Pascal ja Rene – kulus Lego klotsidest täissuuruses kaubiku ehitamiseks ligi kuus nädalat. Täna alanud f.re.e messil seisavadki päris Volkswagen Type 2 matkabussi kõrval Legodest ehitatud miniatuur ja täissuuruses mudel.

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.