Kaubikud

Kaks meest ehitasid mõne nädalaga Legodest Volkswageni matkabussi

Mehed võtsid kätte ja ehitasid Lego klotsidest Volkswageni matkabussi.Fotod: f.re.e.

Täna Münchenis alanud reisi ja vabaajamessi jaoks valmis kahe mehe kätetööna täissuuruses Volkswagen Type 2 Bulli matkabuss. Eriliseks teeb nende saavutuse asjaolu, et kogu sõiduk on valmistatud umbes 400 000 Lego klotsist.

Legodest ehitatud autod – Bugatti Veyron, Porsche 911 Turbo, Chevy Silverado – paistavad üha rohkem populaarsust koguvat ning tundub, et iga uus projekt muutub detailsemaks ja praktilisemaks.

Lego Volkswageni matkabuss pole selles osas mingi erand: sõidukil on töötavad esi- ja tagatuled, avatav külguks ja lahtikäiv katuseosa. Projektist filmiti üles ka lühike dokumentaalfilm, kust leiab mudeli timelapse’i.

Fotod: f.re.e.

Eriti suurt rõhku on pandud interjöörile, kus on näiteks kokkuklapitavad toolid, hambaharjad, maitseained, raadio, ketšupi-, sinepi- ja isegi õllepudelid. Kõik Lego klotsidest ehitatud.

Kahel mehel – Pascal ja Rene – kulus Lego klotsidest täissuuruses kaubiku ehitamiseks ligi kuus nädalat. Täna alanud f.re.e messil seisavadki päris Volkswagen Type 2 matkabussi kõrval Legodest ehitatud miniatuur ja täissuuruses mudel.

Uudised ja muud artiklid tarbesõidukitest

Üleskutse

Aita meil Autotundi teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan saadet Kuulan Autotundi

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.