Kaubikud

Renault uuendab kaubikute tippvarustust uue Premier Edition mudelisarjaga

Premier Edition mudelisari on nüüd Renault' kaubikute tippklass.Fotod: Renault.

Renault toob müügile kolm uut varustusastet Kangoo, Trafic ja Master kaubikutele, et tähistada uut partnerlust Sky Sportsi ja Inglismaa Premier League’iga.

Uued Premier Edition mudelid on nüüd Renault kaubikute varustuse tippastmeks ja näevad ka sportlikumad välja. Kaubikud põhinevad rikkalikuma varustusega Business+ ja Traficu puhul Sport Nav versioonidel.

Uuenduste seast leiab musta värvi veljed, R-Link meediasüsteemi koos TomTom navigatsiooniga, tahavaatekaamera ja pardakaamera ning avariiennetamise ja rajahoidmise juhiabid.

Renault Kangoo Premier Edition.

Kangoo Premier Edition kaubik saab lisaks veel nahkse rooli, püsikiirusehoidja, metalse värvi ja 15-tollised Aria veljed. Ostjad saavad valida 1,5-liitriste dCi mootorite seast, mis tulevad viie- või kuuekäigulise manuaalkasti või hoopis kuuekäigulise EDC automaatkastiga. Samuti saab Premier Editionit tellida kolmes kaubikusuuruses – Panel, Maxi ja Crew Van.

Kangoo, Traficu ja Masteri uued tippvarustusega Premier Edition hinnad algavad vastavalt 21 400, 29 800 ja 38 000 eurost ning tulevad tavapärase Renault’ garantiiga. Hetkel pole teada, kas uued kaubikud ka Eestis müügile jõuavad.

Uudised ja muud artiklid tarbesõidukitest

Ära jää ilma päeva põnevametest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.