Terminal avas Jõgeval teenindusjaama ning pakub seal mootorikütuseid 10-sendise soodustusega

Foto: Terminal

Rubriiki toetab

Terminal avas kolmapäeval, 31. mail Jõgeval Mustvee maanteele viiva viadukti kõrval uhiuue teenindusjaama ning pakub seal mootorikütuseid lausa 10sendise soodustusega.

„Terminal on Jõgevale laienemist planeerinud kaua, tegemist on siiski koduvalla naabriga, kus nii olemasolevad kui potentsiaalsed kliendid on Terminali teeninduspunkti vastu aktiivselt huvi välja näidanud. Tunneme, et oleme siia oodatud, ning pakume seda, mida meilt oodatakse – väga head hinda kütustele, kommenteeris Terminali tegevjuht Jörgen Õigus.“

Terminali Jõgeva teenindusjaam on avatud 6-23, kuid tankida on võimalik 24/7, tasudes muul ajal makseautomaadis. Mootorikütuste valik on väga lai, tankida on võimalik mootoribensiini 95 ja 98, diislikütust ning erimärgistatud diislikütust, LPG-d, Ad Blue lisandit ning laadida elektriautosid. Elektriauto laadimisjaamadega varustatakse järk-järgult Terminali jaamad üle Eesti.

Peale mootorikütuste on võimalik tankida ka klaasipesuvedelikku, rentida haagiseid, soetada kaminapuid ja kodugaasi, võtta välja sularaha ning Terminaliga samal territooriumil avati kasutamiseks ka nutipesula.

„Jõgeva on elukohana väga mugav nii logistiliselt kui ka keskkonna mõistes, rahulik, kuid siiski väga aktiivne ning avab elanikele võimalusi. Toimiv tanklate võrgustik pakub lisateenuseid ning parendab oluliste kaupade ja teenuste kättesaadavust, selgitas Terminali tegevjuht Jörgen Õigus.“

Terminali jaoks uudse, kuid keskkonnasõbraliku lahendusena, on teenindushoone katusele  paigaldatud päikesepaneelid, mis toidavad elektrienergiaga osaliselt nii teenindushoonet kui ka elektriautode laadimisjaama.

Terminal jätkab jaamas ettevalmistustöödega, mis puudutavad jaama töö autonoomsust. 2023. aasta sügisest on Jõgeva teenindusjaam autonoomne, mis tähendab, et tavapärase elektrivarustuse katkemisel lülitutakse kuni 30 minuti jooksul ümber autonoomsele elektritoitele ning kriisiolukorras saab kütust edasi müüa.

Jõgeva teenindusjaam kannab Terminali rebrändingu käigus uuenenud visuaalset identiteeti: varikatust ning tankureid ehib Terminali muster, mis on tuletatud Eesti traditsioonidest ning väärtust kandvatest sümbolitest. Jõgeva jaama varikatusel on kujutatud külmapealinnale kohaselt lumehelvest ja Jõgeva Treffi kodulinna märgiks on näha ka mootorratta ikoon. Ka avamistseremooniale on kaasatud Jõgeva MC liikmed. Traditsiooniline kütusevooliku läbilõikamine ning pidulik avamisüritus algab 31. mail kell 14.

Eesoleval suvel avab Terminal veel mitu uut teenindusjaama: renoveeritud kohviku ja mugavuspoega teenindusjaama Pärnumaal Nurmel ning hetkel veel automaatjaamana töötava Tõrva teenindusjaama. Plaanis on avada ka mitu uut automaatjaama, üks neist juba lähiajal Toilas.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal reedel

Telli Autogeeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal reedel uudiskirja, kuhu on valitud Autogeeniuse nädala parimad lood, mida saad nädalavahetusel rahulikult lugeda.