Saada meile oma liiklusvideo, maksame honorari 

Saada oma liiklusvideo, iga nädal anname tasuks €100

Geeniuse liiklusvideo nädalapreemia on 100€ kätte.

NB: konkurss on lõppenud, aga ootame liiklusvideosid ikka ja maksame honorari iga avaldatud video pealt.

Algupärane artikkel:

Nägid Eesti liikluses midagi erilist? Filmisid pardakaameraga või tänaval tähelepanuväärset olukorda Eesti teedel? Saada video Geeniuse autoportaali ja võid saada 100 eurot kätte.

1. Millised on reeglid?

Reegleid on ainult kaks.

Esiteks peab sul olema saadetava video autoriõigus või autori luba, et sa võid seda videot tema nimel jagada. Lihtsamalt öeldes: ära teiste tööd enda omana esita. Kui nii teed, vastutad tagajärgede ja võimalike nõuete eest ise.

Teiseks peab materjal olema digitaalses formaadis ehk sobib tavalise nutitelefoni või digikaamera fail, mille saad uploadid.

Muidugi käivad konkursis osalemisega kaasas elementaarsed nõuded ehk ära videot tehes seadust riku ega teisi häiri. Ja kui meile osalemiseks video saadad, siis annad sellega meile ka õiguse selle avaldada. Märgi saadetise juurde, kas tahad soovid ka oma nime avaldada või mitte.

2. Millal on tähtaeg?

Konkurss on igikestev. See tähendab, et iga nädal läheb üleandmisele üks auhinnafond 100€ kätte ehk honorar, millelt maksude tasumise järel kanname võitjale üle sada eurot.  Konkurss on lõppenud.

3. Kes saab võidusumma?

See, kes iga nädal võitjaks kuulutatakse, selgitavad välja Geeniuse autoportaali lugejad ja vaatajad.

Avaldame jooksvalt iga päev meile saadetud videod. Nädala lõppemise järel võtame kokku 7 päeva jooksul kõige rohkem vaadatud videod. Arvestust peab Google, kes jälgib mitu unikaalset vaatajat iga video artikli juures käib. See, mille juures käib nädala jooksul kõige rohkem unikaalseid külastajaid, saabki auhinna.

4. Kuhu materjal saata?

Videosid ootame aadressil liiklusvideo@geenius.ee.

Kuna tavalise e-postiga liiga suuri faili saate ei saa, edasta video WeTransfer teenusega SIIT. Pane seal saaja aadressiks liiklusvideo@geenius.ee ja saatja omaks enda oma.

Muidugi võid faili ka omale meelepärases pilveteenuses jagada, adressaadiks pane jällegi liiklusvideo@geenius.ee.

Ära unusta lisada:

  • oma nimi (ja kas tahad, et avaldame selle video juures või ei)
  • kontaktandmed (juhuks, kui osutud võitjaks)
  • lühike kirjeldus videost ehk kus, millal ja kellega see juhtus

Head osalemist!