Linnamaasturid

Aston Martin DBX lisavarustusest leiab relvakabineti ja koerapesuseadme

Aston Martini esimene linnamastur DBX luksuslik lisavarustuse nimekiri on oodatult kirju ja omapärane.

Jätkates luksuslike linnamaasturite lisavarustuse huvitavaid valikuid, ei kavatse Aston Martin konkurentidest maha jääda.

Bentley tegi erimudeli oma Bentaygast eraldi jahiks õpetatud pistrike (inglise keeles falconry) taltsutajatele. Samuti on Bentaygal lisavarustuses umbes 150 000 eurot maksev Breitlingi kell, armatuurlaua keskel. Samuti tasub mainimist ka 25 000 eurone piknikukomplekt.

Rolls Royce Cullinan ei paku päris nii pööraseid lisasid. Kui šampanjajahuti tundub luksusauto jaoks täiesti tavaline lisa, siis eriversoonis leiduv malelaud tagaistmete vahel on juba midagi erilisemat.

Erinevate varustuspakettidega saab Aston Martin DBX-ile lisada kõike alates relvakabinetist lõpetades pagasiruumi soojendusega.

Lumepakett sisaldab katuseraami suuskade jaoks, rehvidele lumekette ja pagasnikusoojendust. Touring pakett lisab neljast kotist koosneva pagasikomplekti ja esmaabikomplekti.

Lemmiklooma pakett lisab pagasiruumi eraldi koertele mõeldud aluse, väljaulatava katte tagastange kaitseks ja kaasaskantava koerapesuseadme. Kõige huvitavam valik on aga “Field Sport” nimeline lisavarustuspakett. Antud valikuga lisatakse maasturisse eraldi relvakabinet.

Seega sobib Aston Martin DBX ideaalselt rikastele briti jahimeestele. Jahiks kasutatava vintpüssi saavad nad turvaliselt autos hoida ja oma jahikoerad pärast mudast retke kenasti puhtaks pesta.

Hetkel lisavarustuse hindu veel ei tea, kuid valik on ilmselgelt lai ja arvestades DBX-i konkurentide hindu ei saa see odav lõbu olema.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.